NB II.-es női röplabdacsapatunk nagyot küzdött, ám végül 2:3-as vereséget szenvedett a Palota együttesétől.

A vendégcsapat határozott nyitásaikkal már az elején kezébe vette az irányítást, és így könnyen érvényesítették akaratukat, így az első szettet magabiztosan nyerték (16-25). A második etapban már mi tudtunk dominálni, és jó nyitásokkal és feljavult nyitásfogadásokkal, hatékony támadásokkal 25-17-re nyertünk. A harmadik játszmában lendületünk alábbhagyott, és ismét felénk tudott kerekedni a Palota, és visszavette a vezetést (21-25). A negyedik játékrészben bámulatos mezőnymunkával és jól irányzott támadásokkal harcoltunk a mindent eldöntő lehetőségért, 25-18-ra hoztuk az etapot. A döntő szettet nem kezdtük jól, többpontos előnyre tett szert ellenfelünk, végül hiába küzdöttünk, hátrányunkat már nem sikerült ledolgozni (10-15), így a Palota örülhetett a 3:2-es arányú győzelemnek.

Legközelebb a TFSE vendégeként lép pályára csapatunk november 7-én, 15 órakor.

Antonio M. Petre: „Egy nyerhető mérkőzés csúszott ki a kezünkből, kétszer is sikerült felállni a szetthátrányból. Sajnos a döntő játszmában nem tudtuk tartani azt a lendület, amely a két sikeres etapunkban megvolt”

Haladás VSE - Palota RSC 2-3 (16-25; 25-17; 21-25; 25-18; 10-15)

Megbízott vezetőedző: Antonio M. Petre

Haladás VSE: Zoltán Anna, Marton Gabriella, Németh-Takács Bernadett, Németh Blanka, Horváth Barbara, Varga Ágota; csere: Fatér Jázmin, Héjj Lotti, Katona Virág, Varga Nóra, Németh Natasa; libero: Kiss Dorka, Fatér Viktória

Fotó: Horváth Krisztina