Egyesületünk 17 éves tehetsége kadet szabadfogású bajnok lett 110 kg-os súlycsoportjában. Milán kimagasló teljesítménnyel szerezte meg az aranyérmet, négy mérkőzéséből háromszor diadalmaskodott 10-0-ra.

Európa-bajnoki bronzérmes fiatal kiválóságunk, Gellén Milán nem talált legyőzőre a Kaposváron megrendezett kadet szabadfogású országos bajnokságon. Ligeti Richárd tanítványa lehengerlő fölénnyel menetelt a bajnoki címig, a döntőben és az első két mérkőzésén 10-0-ra verte meg ellenfelét, az elődöntőben pedig 5-3-ra múlta felül a Budapesti Honvéd Sportegyesület versenyzőjét.

Szakosztályvezetőnk, Veréb István edzettjei közül négyen képviselték még egyesületünket a versenyen, akik az alábbi eredményekkel zárták a napot.

Fábián Bálint 110 kg 5. hely

Buday Bálint 65 kg 7. hely

Zara Levente 65 kg 12. hely

Hajba Szabolcs 80 kg 14. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTSAL NB I. tabella

Pos Team Pts
1. ELTE-BEAC 3
2. Futsal Veszprém 3
3. Nyírbátori SC 3
4. MVFC Berettyóújfalu 3
5. SG Kecskeméti Futsal 1
6. Újpest FC-220VOLT 1
7. Haladás VSE 1
8. DEAC 1
9. Rubeola FC 0
10. Magyar Futsal Akadémia 0
11. A Studio Nyíregyháza 0
12. Aramis SE 0
Go to top