Utánpótlás-futsalcsapataink közül az U19-es 6–5-re legyőzte a remek erőkből álló Kincsem Lovaspark Futsal gárdáját a Haladás Sportkomplexumban, az U17-es együttesünk viszont 2–1-re kikapott a tavalyi bajnok tápiószentmártoni legénységtől.

U19

2024. Október 06., vasárnap 17:15

MLSZ Országos Futsal U19 4. forduló

Haladás VSE – Kincsem Lovaspark Futsal 6–5 (4–2)

Haladás VSE: Őri Dávid – Vincze Bálint, Körmendy Gábor, Kovácsics Richárd, Nagy Barnabás, Rosta Dániel, Győrfy Balázs, Novák Dániel, Horváth Márton, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Horváth Mátyás, Bauer Marcell

Edző: Sziffer András

Kincsem Lovaspark Futsal: Márton Ádám – Vörös Péter, Varga Krisztián, Szabó Máté, Fehér Zétény, Győrfi Donát, Márkes Tamás, Papp Milán, Olgyay Tamás, Varga Bence

Gólszerzők: Horváth Mátyás 2 (10’, 15’), Körmendy Gábor (9’), Vincze Bálint (15’), Bauer Marcell (29’), Nagy Barnabás (39’), ill. Papp Milán 3 (12’, 22’, 25’), Olgyay András (9’), Győrfi Donát (40’)

Sziffer András:Magabiztos első félidőt (4–2), egy nagyon feszült, izgalmas második követett, amiben a vendégek öt perc alatt ledolgozták a kétgólos hátrányukat. Ekkor felsejlett az előző hazai mérkőzés: ott is kettővel mentünk, és a végén meg kellett elégednünk egy ponttal. Viszont most a helyén volt a szívünk, és a szerencse is mellénk szegődött. A folytatásban  kétszer is sikerült betalálnunk, amire az ellenfél csak az utolsó percben tudott válaszolni, így megőriztünk egyet az előnyünkből. Ez pedig a győzelmet jelentette számunkra. Egy nehéz, fizikális mérkőzésen sikerült a jó erőkből álló Kincsemet legyőzni, amiért jár a gratuláció a csapatnak.”

U17

2024. Október 06., vasárnap 15:30

MLSZ Országos Futsal U17 4. forduló

Haladás VSE – Kincsem Lovaspark Futsal 1–2 (0–2)

Haladás VSE: Bognár Botond – Gadó Dominik, Dömötör József, Kajcsos Dániel, Kovács Olivér, Thész Barnabás, Varga Jenő, Zsoldos Szebasztián, Molnár Ákos, Tóth Attila, Gellén Ádám, Horváth Ádám, Farkas Levente, Tóth Gábor

Kincsem Lovaspark Futsal: Kozma Balázs – Andorkó Bence, László Zsombor, Vörös Domos, Vörös Barna, Makkos Patrik, Busai Ádám

Gólszerzők: Kajcsos Dániel (28’), ill. Vörös Domos (15’), Vörös Barna (20’)

Sziffer András: Az előző szezon bajnokával játszottunk egy roppant izgalmas, küzdelmes mérkőzést, amelyet a vendégek nyertek meg nagy csatában 2–1-re.  Nagyon megnehezítettük a vendégek dolgát, fegyelmezetten, hatalmas szívvel, nagy odaadással játszottunk, de most is, csak úgy mint korábban, az ellenfélnél volt egy kimagasló tudású játékos, aki a különbséget jelentette a Kincsem javára. Ez pedig 3 pontot ért számukra. A vereség ellenére dicséret illeti a játékosokat, remekül helyt álltak, de ami ennél is fontosabb, hogy látszik a fejlődés a csapaton!”