Utánpótlás-futsalcsapataink közül U19-eseink 6–2-re, míg U17-eseink 4–2-re múlták felül a vendég, Rubeola FC együttesét. U15-ös „B” együttesünk pedig idegenben nyert 7–1-re sárvári ellenfelével szemben.

U19

2024. február 04., vasárnap 13:45

MLSZ Országos Futsal U19 16. forduló

Haladás VSE – Rubeola FC  6–2 (2–0)

Haladás VSE: Őri Dávid – Vincze Bálint, Kiss Patrik, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Körmendy Gábor, Tóth-Péter István, Vajda Dávid, Sodics Ádám, Kiss Márton, Novák Dániel, Nagy Barnabás

Edző: Sziffer András

Rubeola FC: Rácz Marcell – Lőrincz Ádám, Juhász Roland, Beteschek Krisztián, Kelemen Ádám, Pápa Norman, Nagy Botond, Kelemen Dániel

Gólszerzők: Nagy Barnabás 2 (7’, 11’), Vincze Bálint 2 (20’, 30’), Sodics Ádám (32’), Kiss Márton (40’), ill. Kelemen Ádám (32’), Kelemen Dániel (39’)

Sziffer András: „A mérkőzés papírforma eredményt hozott, bár a játék hagyott kívánnivalót maga után. Ettől függetlenül a győzelmünk ilyen arányban is megérdemelt. Gratulálok a csapatnak a magabiztos sikerhez”

U17

2024. február 04., szombat 12:00

Országos Futsal U17 16. forduló

Haladás VSE – Rubeola FC 4–2 (2–0)

Haladás VSE: Bognár Botond – Horváth Mátyás, Ódor Krisztián, Kovácsics Richárd, Horváth Márton, Rosta Dániel, Farkas Balázs, Tóth-Szatmári Zétény, Németh Barnabás, Horváth Ádám

Rubeola FC: Varga Bence – Melovics Marcell, Filius Gábor, Pataki Oszkár, Kiss Karsa Kende, Balogh Levente, Pápa Richárd, Béres Attila

Gólszerzők: Horváth Mátyás 2 (5’, 19’), Tóth-Szatmári Zétény (31’), Kovácsics Richárd (39’), ill. Filius Gábor (23’), Pataki Oszkár (37’)

Sziffer András: „Jó iramú, változatos mérkőzésen gyűjtöttük be a három pontot. Több meghatározó játékosunk nélkül léptünk pályára, ami rányomta a bélyegét a találkozóra. Az első félidőben jobban sáfárkodtunk a helyzeteinkkel, ami kétgólos előnyt eredményezett a számunkra (2–0). Szünet után is akadt bőven dolga a kapusoknak. A gólok száma viszont kiegyenlítődött ebben az etapban: mindkét csapat két-két találatot szerzett. Ez pedig azt jelentette, hogy az első félidőben megszerzett előnyünket megőrizve 4–2-re nyertünk. Összességében több nehézséget okozott az ellenfél támadásainak levédekezése, de ezt kompenzálta kapusunk remek teljesítménye. Ha nem is játszottunk olyan jól, mint egy héttel korábban, a győzelmünk így is megérdemelt, amiért jár a gratuláció!”

U15

2024. január 30., kedd 18:30

Vas Vármegyei Fiú Futsal U15 11. forduló

Foci Futball Club HOSE SE – Haladás VSE „B” 1–7 (1–4)

Haladás VSE „B”: Horváth Áron – Tóth Gábor, Kajcsos Dániel, Gellén Ádám, Horváth Ákos, Bognár Barnabás, Rózsa Áron, Szalay Kevin

Edző: Vidák Balázs

Gólszerzőink: Kajcsos Dániel 4 (22’, 24’, 37’, 66’), Horváth Ákos (7’), Szalay Kevin (19’), Tóth Gábor (59’)

Vidák Balázs: „A mérkőzés egy sajnálatos sérüléssel kezdődött: az ellenfél kapusának kificamodott a térdkalácsa. Neki az egész csapatunk nevében mielőbbi felépülést kívánok! A meccsen végig a mi akaratunk érvényesült, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Gratulálok a fiúknak a szép és eredményes játékhoz!”