Az Újpestet látta vendégül U19-es és U17-es csapatunk; előbbi 5–3-ra, utóbbi pedig 7–5-re múlta felül a fővárosiakat. U15-ös „A” együttesünk fölényes győzelmet aratott sárvári riválisával szemben; U15-ös „B” legénységünk viszont vereséget szenvedett a Celldömölk gárdájától a Haladás Sportcsarnokban.

U19

2024. január 13., szombat 13:45

MLSZ Országos Futsal U19 13. forduló

Haladás VSE – Újpest FC-220VOLT  5–3 (1–2)

Haladás VSE: Őri Dávid – Kiss Patrik, Novák Dániel, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Vajda Dávid, Győrfy Balázs, Vincze Bálint, Körmendy Gábor, Sodics Ádám, Ujhelyi Barna, Kiss Márton

Edző: Sziffer András

Újpest FC-220VOLT: Hajzsel Benedek – Neumann Ádám, Erdélyi Gergő, Szilva Máté, Kovács Benjámin, Vörösmarty Péter, Baráth Olivér, Csitári László, Füstös Dominik

Edző: Sós László András

Gólszerzők: Sodics Ádám (6’), Kiss Patrik (24’), Szalóki-Varsányi Bendegúz (26’), Vincze Bálint (35’), Körmendy Gábor (36’), ill. Baráth Olivér (14’), Csitári László (17’), Füstös Dominik (29’)

Sziffer András:Kiegyenlített mérkőzésen, a második félidőben nyújtott jobb teljesítményünknek köszönhetően sikerült legyőzni az Újpest csapatát. Nagyot küzdöttünk, csak úgy, mint az előző mérkőzésen, amikor egy pontot sikerült elhoznunk a bajnokságot vezető gárda otthonából. Most viszont három pontnak örülhettünk, ami szintén a fegyelmezett, koncentrált játékunknak az eredménye. Hátrányból fordítva megérdemelten nyertünk, amiért jár a gratuláció minden játékosunknak. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy Ujhelyi Barna megsérült. Neki jobbulást kívánunk, és reméljük, hogy nem nagy a baj!”

U17

2024. január 13., szombat 12:00

Országos Futsal U17 13. forduló

Haladás VSE – Újpest FC-220VOLT 7–5 (0–2)

Haladás VSE: Bognár Botond – Kovácsics Richárd, Varga Mátyás, Horváth Mátyás, Tóth-Szatmári Zétény, Rosta Dániel, Szekér Milán, Ódor Krisztián, Horváth Márton, Nagy Barnabás, Bauer Marcell, Gadó Dominik

Újpest FC-220VOLT: Vörösmarty Péter – Adamcsek Erik, Pataki Botond, Bedő Márton, Mészáros Balázs, Lőrinczi Félix, Keszler Dávid

Gólszerzők: Horváth Mátyás 3 (30’, 34’, 39’), Kovácsics Richárd (22’), Varga Mátyás (23’), Bauer Marcell (26’), Tóth-Szatmári Zétény (31’), ill. Mészáros Balázs 5 (5’, 14’, 35’, 37’, 39’)

Sziffer András:Gólgazdag mérkőzésen tartottuk itthon a számunkra nagyon fontos három pontot. Az első félidőben a jó játékunk sok helyzettel párosult, de ezek sajnos kimaradtak, és ahogy ilyenkor lenni szokott, büntetett az ellenfél. Kétszer is bevették a kapunkat, így kétgólos hátrányba kerültünk a szünetig. A második félidőben három perc alatt egyenlítettünk, majd a következő tíz percben még négyszer voltunk eredményesek (6–2). Ezt követően az Újpest öt a négy elleni játékra váltott és kétszer sikerült is betalálniuk, így a 36. percben 6–4 volt az állás a javunkra. A hamvaiból feltámadó vendégek reményeit Horváth Mátyás “zúzta szét”: két perccel a lefújás előtt megszerezte csapatunk hetedik, és önmaga harmadik találatát, amivel háromra növelte az előnyünket (7–4). Amikor már azt hittük, hogy nem változik az eredmény, akkor váratlanul ismét betalált a vendégcsapat, amivel ki is alakították a 7–5-ös végeredményt.  Összességében jól játszottunk, sok helyzetet alakítottunk ki, de sajnos sokat ki is hagytunk. A mérkőzés összképe alapján – főleg, hogy kétgólos hátrányból sikerült fordítanunk –, a győzelmünk teljesen megérdemelt, amihez gratulálok a csapatnak!”

U15

2024. január 14., vasárnap 12:00

Vas Vármegyei Fiú Futsal U15 12. forduló

Haladás VSE „A” – Foci Futball Club HOSE SE 16–0 (7–0)

Haladás VSE „A”: Thész Barnabás – Farkas Levente, Kovács Olivér, Kovács Marcell, Kutasy Gordon, Molnár Ákos, Varga Jenő, Molnár Ábel, Dömötör József

Edző: Vidák Balázs

Gólszerzőink: Kovács Olivér 5 (10’, 14’, 18’, 20’, 56’), Kovács Marcell 4 (6’, 46’, 51’, 58’) Molnár Ákos 3 (25’, 49’, 65’), Dömötör József (32’), Farkas Levente (42’), Varga Jenő (63’), Kutasy Gordon (69’)

Vidák Balázs: „Gratulálok a fiúknak! Végig koncentráltan, jól játszottak. Ilyen mértékben is megérdemelten nyertünk”

2024. január 14., vasárnap 13:00

Vas Vármegyei Fiú Futsal U15 14. forduló

Haladás VSE „B” – Celldömölki VSE 0–7 (0–2)

Haladás VSE „B”: Horváth Áron – Gellén Ádám, Rózsa Áron, Imre Patrik, Horváth Ákos, Bognár Barnabás, Kajcsos Dániel

Vidák Balázs: A játék valamennyi elemében jobb volt az ellenfél. Gratulálok nekik!”