U20-as és U17-es fiataljaink az Aramis és az ELTE-BEAC ellen mérkőztek az elmúlt játéknapokon. Pontot végül csak U20-asainknak sikerült szereznie az ELTE-BEAC ellen a Haladás Sportcsarnokban.

MLSZ Országos Futsal U20 24. forduló

Aramis SE – HALADÁS VSE 6-2 (3-1)

Aramis SE: Bukodi Márk – Bélavári Botond, Lux Bence, Szücs Barna, Lévai Dániel, Gémesi Gergő, Szente Bence, Gáspár Máté, Gáspár Gergő, Korompay Ábel, Matolcsi Márton, Berkes Gábor, Kis Tamás, Erdősi Soma

Edző: Szente Tamás

HALADÁS VSE: Őri Dávid – Körmendy Gábor, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Novák Dániel, Sodics Ádám, Vincze Bálint, Ujhelyi Barna, Vajda Dávid

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Gáspár Máté (8’), Szücs Barna 3 (9’, 39’, 39’), Lux Bence (10’), Matolcsi Márton (36’), ill., Körmendy Gábor (19’), Sodics Ádám (28’)

Sziffer András vezetőedző: „Több meghatározó játékosunk hiányzott az összecsapásról, így vérmes reményeink nem lehettek a bajnoki címre hajtó Aramis otthonában. A mérkőzés túlnyomó részében nyomás alatt játszottak fiataljaink a magasan letámadó hazaiakkal szemben, ami nem is “ízlett” játékosainknak, így inkább a védekezés dominált a játékunkban a kontra lehetőségek mellett. Az első félidei kétgólos hátrányunkat sikerült a 28. percben egyre csökkenteni, köszönhetően a jó védekezésünknek és a remek kapus teljesítménynek. Ezt egészen a 36. percig őrizni is tudtuk a sok helyzetet kidolgozó vendéglátók ellen, majd az egyenlítés reményében meghúztuk az emberfölényes játékot, amiből mi nem, viszont ellenfelünk kétszer is betalált, így téve magabiztossá győzelmüket. A hazaiaknál látszott, hogy többen is az NB I.-es csapat keretében pallérozódnak, akik végig domináltak, ugyanakkor nagyon megnehezítettük a dolgukat a csupaszív játékunkkal, ami a tisztes helytálláshoz volt elegendő”

2023. június 4., vasárnap 14:45

MLSZ Országos Futsal U20 25. forduló

HALADÁS VSE – ELTE-BEAC 5-5 (2-2)

HALADÁS VSE: Németh Krisztián – Körmendy Gábor, Kiss Patrik, Dobos Dávid, Sodics Ádám, Novák Dániel, Vincze Bálint, Vajda Dávid, Kárász Noel, Soronics Gergő

ELTE-BEAC: Mátyus Milán – Kubitsch Kevin, Deák Botond, Schmidt Levente, Bodgál Ágoston, Varga Dávid, Bottka Barnabás

Gólszerzők: Kárász Noel 2 (15’, 31’), Novák Dániel (17’), Sodics Ádám 2 (26’, 29’) ill., Bodgál Ágoston 4 (2’, 24’, 29’, 37’), Schmidt Levente (19’)

Sziffer András vezetőedző: „Változatosan, fordulatokban bővelkedően alakult a mérkőzés, hol a vendégcsapat, hol mi vezettünk a mérkőzés folyamán, de a vége mégis döntetlennel zárult. Az utolsó tíz percben egygólos vezetésünknél többször is ajtó-ablak helyzetben hibáztunk, ebben a periódusban eldönthettük volna a mérkőzést. Azonban ehelyett a vendégek egyenlítettek három perccel a lefújás előtt egy érthetetlen megoldásunkból, hibánkból, így meg kellett elégednünk az egy ponttal. Sajnos a mai napon nem mindenki állt úgy a mérkőzéshez, ahogy az elvárható lenne, így nem is érdemeltünk volna győzelmet. Akik küzdöttek és hajtottak a győzelemért azok megérdemlik a dicséretet a döntetlen ellenére is!”

U17

MLSZ Országos Futsal U17 24. forduló

Aramis SE – HALADÁS VSE 6-1 (5-1)

Aramis SE: Jeney Bulcsú – Szabó Péter, Korponai Bence, Körtélyesi Viktor, Laudán Csongor, Azari Balázs, Szabó Áron, Dúzs Dávid, Bakó Sámuel, Szegedi Ákos, Szabó Márk, Bán Gergő

Edző: Moga Flavius Lorant

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Nagy Barnabás, Horváth Mátyás, Kovácsics Richárd, Böröcz Marcell, Bognár Botond, Ódor Krisztián, Kiss Márton, Varga Bence, Szekér Milán, Naisz Ádám

Gólszerzők: Bán Gergő 2 (5’, 20’), Korponai Bence 2 (6’, 14’), Bakó Sámuel (19’), Nagy Barnabás (21’ ÖG), ill. Kovácsics Richárd (16’)

Sziffer András vezetőedző: „Az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát a hazai csapat, akik ötször is betaláltak, amire mi csak egyszer tudtunk válaszolni Kovácsics Richárd révén (5-1). A második játékrészben is a hazaiak akarata érvényesült, akik egy öngóllal növelték az előnyüket, ami egyben a végeredményt is jelentette (6-1). Nem sok babér termett számunkra ezen a mérkőzésen a sokkal jobb játékerőt képviselő hazaiak ellen, és csak a remek kapus teljesítményeinknek köszönhető, hogy nem lett nagyobb a különbség”

MLSZ Országos Futsal U17 25. forduló

HALADÁS VSE – ELTE-BEAC 6-12 (1-5)

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Kovácsics Richárd, Tóth-Szatmári Zétény, Lajos Dávid, Varga Mátyás, Őri Dávid, Ódor Krisztián, Horváth Mátyás, Ujhelyi Barna, Kiss Márton, Szekér Milán, Böröcz Marcell, Varga Bence, Nagy Barnabás

ELTE-BEAC: Kis Barnabás – Gáspár Dávid, Sohár Balázs, Farkas Balázs, Samson Ábris, Szili Zsombor, Faházi Bendegúz, Nagymáté Farkas, Alszegi Ákos, Ledniczky Zalán

Edző: Sohár Zoltán

Gólszerzők: Tóth-Szatmári Zétény (14’), Lajos Dávid 3 (24’, 33’, 38’), Ujhelyi Barna (35’), Kovácsics Richárd (39’), ill. Sohár Balázs 3 (2’, 3’, 20’), Farkas Balázs 3 (14’, 33’, 38’), Szili Zsombor 2 (14’, 39’), Samson Ábris (32’), Gáspár Dávid (35’), Ledniczky Zalán 2 (39’, 39’)

Sziffer András vezetőedző: „A bajnokságot vezető ELTE remekül használták ki a hibáinkat, amivel már az első félidőben biztos vezetéshez jutottak. A második játékrészben is jó iramban zajlott a mérkőzés, sok gól esett mindkét oldalon, habár többször is háromra zárkóztunk, de közelebb nem tudtunk férkőzni a vendégekhez, mert “könnyű” gólokat kaptunk, így az ellenfél érvényesítette a papírformát, és megérdemelten győzött. Jóval szorosabb is lehetett volna az eredmény, de ennyi ajándék gól egyik ellenfél ellen sem fér bele a mérkőzésbe, főleg nem a leendő bajnok ellen.  Küzdöttünk, szereztünk szép gólokat, de ez kevés volt, hogy a hibáinkat kompenzáljuk”