Két nap alatt két idegenbeli találkozón mérkőztek fiatal futsalosaink. U20-as együttesünk 8–3-as győzelmet aratott az Újpest otthonában, majd döntetlent értek el a DEAC vendégeként. U17-eseink 9–2-re kaptak ki Újpesten, míg a DEAC 5–3-ra múlta felül őket.

U20

2023. április 14., péntek 20:30

MLSZ Országos Futsal U20 22. forduló

Újpest Futsal Club – HALADÁS VSE 3-8 (1-2)

Újpest Futsal Club: Kinics Bálint – Balogh Levente, Szieber Martin, Farsang Lőrinc, Szabó József, Hajzsel Benedek, Zsolnai Domonkos, Szilva Milán, Griffaton Bene, Erdélyi Gergő, Csitári László, Kalán István, Kovács Marcell, Medve Valentin

Edző: Tyukász Péter

HALADÁS VSE: Győrfy Balázs – Szalóki-Varsányi Bendegúz, Körmendy Gábor, Kiss Patrik, Dobos Dávid, Novák Dániel, Sodics Ádám, Vincze Bálint, Vajda Dávid

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Medve Valentin 2 (18’, 30’), Szabó József (23’) ill., Kiss Patrik 4 (12’, 14’, 25’, 39’), Körmendy Gábor (24’), Sodics Ádám 2 (29’, 37’), Szalóki-Varsányi Bendegúz (34’)

Sziffer András vezetőedző: „Remekül védekeztünk, jól használtuk ki a helyzeteinket, így magabiztos győzelmet arattunk a mezőnyben remekül játszó hazaiak ellen. Gratulálok a játékosoknak a nagyszerű eredményhez, mert egy jól játszó ellenféllel szemben érték el ezt, roppant fegyelmezett játékkal, ami remek helyzetkihasználással is párosult”

2023. április 15., szombat 18:00

MLSZ Országos Futsal U20 20. forduló

DEAC – HALADÁS VSE 2-2 (0-2)

DEAC: Harangi Kristóf – Molnár Szabolcs, Kopjári Soma, Farkas Milán, Konyári György, Bazsányi Péter, Sándor Krisztián, Tóth Barnabás, Komádi Benjámin, Tóth Csaba, Puskás Attila

Edző: Vass Ottó

HALADÁS VSE: Győrfy Balázs – Körmendy Gábor, Kiss Patrik, Dobos Dávid, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Novák Dániel, Sodics Ádám, Vincze Bálint, Vajda Dávid

Gólszerzők: Tóth Barnabás 2 (23’, 38’) ill., Sodics Ádám (7’), Novák Dániel (17’), Mizsei Zalán (36’)

Sziffer András vezetőedző: „Az első félidőben kétgólos előnyre tettünk szert, amire egyszer válaszoltak a hazaiak. A második játékrészben nagy nyomás alá helyeztek minket, ez pedig hamar góllá érett a DEAC számára egy saját kapunk előtt eladott labdát követően. A folytatásban továbbra is remekül védekeztünk, vagy a kapusunk remekül védett, ráadásul kontrákból veszélyesen is tudtunk támadni. Azonban a fáradtsággal jöttek a szabálytalanságok is, így a mérkőzés végére összejött az öt faultunk, ami azt jelentette, hogy kontakt nélkül kellett a hátralévő időben védekeznünk. Sajnos megítélték a 6. faultot is, és egalizált riválisunk. Gratulálok a játékosoknak a csupaszív játékukhoz, és csak sajnálni tudom az utolsó pillanatban bekapott gólt, mert sokat tettek azért, hogy a jó erőkből álló DEAC otthonából is elhozzák a három pontot”

U17

2023. április 14., péntek 19:10

MLSZ Országos Futsal U17 22. forduló

Újpest Futsal Club – HALADÁS VSE 9-2 (3-1)

Újpest Futsal Club: Vörösmarty Péter – Neumann Ádám, Bádonyi Csaba, Szilva Máté, Géczy András, Szakács Nándor, Baráth Olivér, Németh Bence, Füstös Dominik, Felföldi Barnabás

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Kovácsics Richárd, Tóth-Szatmári Zétény, Nagy Barnabás, Varga Mátyás, Bognár Botond, Ávár Dominik, Horváth Mátyás, Farkas Balázs, Kiss Márton, Ujhelyi Barna, Ódor Krisztián, Varga Bence

Gólszerzők: Szilva Máté 4 (10’, 11’, 31’, 39’), Felföldi Barnabás (14’), Füstös Dominik 2 (28’, 36’), Neumann Ádám (32’), Bádonyi Csaba (36’) ill., Kovácsics Richárd (6’), Horváth Mátyás (38’)

Sziffer András vezetőedző: „Súlyos vereséget szenvedtünk, mert túl sok egyéni hibát vétettünk a védekezésben, gyengék voltunk a párharcokban, amit remekül használtak ki a hazaiak. Ugyanakkor az eredmény egy kicsit túlzó, mert megvoltak a lehetőségeink a szorosabb eredményhez. Sajnos a játék minden elemében fölénk nőtt az Újpest, így a győzelmük teljesen megérdemelt”

2023. április 15., szombat 16:00

MLSZ Országos Futsal U17 20. forduló

DEAC – HALADÁS VSE 5-3 (2-2)

DEAC: Gali Szabolcs – Vojth Balázs, Varga Zoltán, Szatmári Buda, Győri Balázs, Bessenyei Marcell, Ficsor Bálint, Tasi Attila, Tasi Balázs, Vona Ferenc, Kovács István, Szabó Rajmund

Edző: Harmati Tamás

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Horváth Mátyás, Nagy Barnabás, Varga Mátyás, Tóth-Szatmári Zétény, Bognár Botond, Ujhelyi Barna, Farkas Balázs, Ódor Krisztián, Kiss Márton, Ávár Dominik, Varga Bence

Gólszerzők: Győri Balázs 2 (3’, 35’), Varga Zoltán (8’), Tasi Balázs (25’), Szatmári Buda (38’) ill., Tóth-Szatmári Zétény 2 (1’, 28’), Ódor Krisztián (6’)

Sziffer András vezetőedző: „Végig kiegyenlített volt a játék, amelyet sok fordulat és izgalom jellemzett. Kétszer is vezettünk az első félidőben, amire volt válasza a hazaiaknak, így döntetlen állással vonultak a csapatok a szünetre. A második félidőben előnyhöz jutott a vendéglátó, amire még volt válaszunk, majd az utolsó percekben a maguk javára fordították a mérkőzést, amikor is kétszer betaláltak (5-3). Nagyot küzdött csapatunk, ami a szoros eredményhez volt ma elég, ugyanakkor sok mindenben kell még fejlődnünk, ha az ehhez hasonló szoros mérkőzéseket meg akarjuk nyerni.”