Veszprémben meccseltek legidősebb utánpótlás-játékosaink. U20-asaink nagy csatában szenvedtek 4–3-as vereséget; U17-eseink pedig magabiztosan, 7–4-re győzték le a bakonyi korosztályos gárdát. Vidák Balázs és Hajmási Milán fiatal tanítványai számára véget ért az U15-ös bajnokság; „A” jelű együttesünk az 5., „B” csapatunk pedig a 8. helyet szerezte meg.

U20

2023. március 5., vasárnap 11:45

MLSZ Országos Futsal U20 18. forduló

BALATON BÚTOR SZILÁGYI – HALADÁS VSE 4-3 (1-3)

BALATON BÚTOR SZILÁGYI: Koncsol Norbert – Fellembek Zétény, Ábrahám Botond, Molnár Raul, Kiss Milán, Földesi Benedek, Kovács Barnabás, Bognár Patrik, Lengyel Máté, Molnár Dániel, Schalbert Dominik, Meczner Boldizsár

Edző: Németh Gábor

HALADÁS VSE: Soronics Gergő – Körmendy Gábor, Sodics Ádám, Dobos Dávid, Kárász Noel, Győrfy Balázs, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Novák Dániel, Vajda Dávid

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Schalbert Dominik (13’), Meczner Boldizsár (24’), Fellembek Zétény (29’), Kiss Milán (37’) ill., Szalóki-Varsányi Bendegúz (8’), Körmendy Gábor (12’), Sodics Ádám (16’)

Sziffer András vezetőedző: „Az első félidőben nagy taktikai csata folyt a pályán, és habár többet volt a labda a hazaiaknál, a gólokat mégis mi szereztük, így a 12. percben kétgólos előnyre tettünk szert (0-2). Majd a hazaiak egy minutummal később egy ritkán látható nagy góllal válaszoltak (1-2), három perccel később pedig büntetőből ismét kettőre növeltük vezetésünket, ami egyben a félidei eredményt is jelentette (1-3). A második játékrészben sikerült megfordítania a Szilágyinak az állást, szerencsés szituációkból, hiszen nem kijátszott helyzetekből találtak be, hanem átlövésekből, amelyeknél a megpattanó labdának hatalmas jelentősége volt. A vereség ellenére gratulálok a játékosoknak a tisztes helytállásért, és csak sajnálni tudom, hogy nem sikerült ponttal távoznunk! Minden esélyünk megvolt rá, de Fortuna elpártolt tőlünk ezen a mérkőzésen, pedig sokat tettünk érte, hogy ez ne így legyen. Ettől függetlenül sem érdemtelenül nyert a hazai csapat”

U17

BALATON BÚTOR SZILÁGYI – HALADÁS VSE 4-7 (0-3)

BALATON BÚTOR SZILÁGYI: Földesi Benedek – Ódor Balázs, Juhász Viktor, Hámori Marcell, Tóth Benedek, Hajdu Márton, Dorogi Gergő, Balogh Attila, Bognár Martin, Vér Dávid, Pálfi Roland, Osvald Benedk

Edzők: Szabó Zoltán, Csernai Gábor

HALADÁS VSE: Őri Dávid – Lajos Dávid, Kovácsics Richárd, Nagy Barnabás, Varga Mátyás, Rosta Dániel, Kiss Márton, Horváth Mátyás, Bauer Marcell, Tóth-Szatmári Zétény, Böröcz Marcell, Szabó Bence

Gólszerzők: Juhász Viktor (23’), Hámori Marcell (26’), Bognár Martin 2 (31’, 32’) ill. Nagy Barnabás (1’), Kovácsics Richárd 2 (4’, 23’), Lajos Dávid 3 (20’, 30’, 34’), Horváth Mátyás (31’)

Sziffer András vezetőedző: „Az első félidőben a remek védekezésünknek és a kontrajátékunknak köszönhetően háromgólos előnyre tettünk szert (0-3). A második játékrészben felváltva estek a gólok, a hazaiak négy találatára a mieink szintén néggyel válaszoltak, így kialakítva a végeredményt (4-7). Gratulálok a játékosoknak a fegyelmezett, koncentrált, igazi csapatjátékhoz, ami jó helyzetkihasználással is párosult, ez pedig a megérdemelt győzelmünkhöz vezetett”

U15

2023. március 2., csütörtök 17:50

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 5. FORDULÓ

HALADÁS VSE „A” – Söpte Sport Egyesület 3-3 (2-1)

HALADÁS VSE U-15 „A”: Thész Barnabás – Szekér Milán, Naisz Ádám, Dömötör József, Vessző Botond, Paukovits Márton, Kovács Marcell, Molnár Ákos

Edzők: Vidák Balázs, Hajmási Milán

Gólszerzőink: Paukovits Márton (18’), Dömötör József (25’), Naisz Ádám (40’)

2023. március 3., péntek 17:30

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 18. FORDULÓ

VAFA – HALADÁS VSE „B” 4-0 (2-0)

HALADÁS VSE U-15 „B”: Horváth Áron – Tóth Gábor, Horváth Ádám, Horváth Ákos, Varga Jenő, Bognár Barnabás, Kovács Olivér

2023. március 6., hétfő 16:30

KŐSZEGI LÓRÁNT FC – HALADÁS VSE „A” 16-2 (8-1)

HALADÁS VSE U-15 „A”: Thész Barnabás – Naisz Ádám, Dömötör József, Szekér Milán, Vessző Botond, Paukovits Márton, Kovács Marcell,

Gólszerzőink: Szekér Milán (9’), Paukovits Márton (65’)

Vidák Balázs: „Gratulálok a fiúknak az éves teljesítményükhöz! Rengeteg fiatal U15-ös játékossal, szépen helytálltunk a bajnokságban! Jövőre a csapat magja egyben marad, rutinosabbak lesznek, biztos vagyok benne, hogy szép sikereket tudunk majd elérni! A bajnokságnak vége, de az edzések folytatódnak, akik kiöregszenek, már idén mennek az U17-es csapat edzéseire, hogy szokják, készüljenek a következő évre! Valamint terveink között szerepelnek edzőmérkőzések és tornák is”