Magabiztos győzelemmel kezdte meg másodosztályú futsalcsapatunk a felső-házi küzdelmeket, a Mad Dogs otthonában arattak 8–4-es sikert. Csapatkapitányunk, Vidák Balázs visszatérését négy góllal jelezte, Henrique Diniz és Kárász Noel pedig duplázott a rájátszás nyitányán.

Sziffer András vezetőedző: „Voltak hiányzóink, ugyanakkor visszatért az eltiltása után Vidák Balázs, valamint csapatunkat erősítette még a felnőtt keretből Henripue Diniz. Az ő vezérletükkel sikerült revansot vennünk az alapszakaszbeli vereségért. Az első félidőben tanulva az előző egymás elleni mérkőzésből, inkább a védekezésre helyeztük a hangsúlyt, amiből próbáltunk gyors ellentámadásokat vezetni. Ez olyannyira jól működött, hogy a 15. percben 0-2 volt az állás a javunkra. Az ezt követő periódusban még több nagy lehetőségünk is volt, de sajnos ezek kimaradtak, ellenben a hazaiak a 17. minutumban sikeresek voltak, amivel kialakult a félidei állás is (1-2). A második játékrész elején gyorsan egalizált a Mad Dogs, amelyre mi kétszer is válaszoltunk, majd ismét a hazaiak percei következtek, akik a 33. percre ismét egyenlíteni tudtak (4-4). A bekapott góloktól nem zuhantunk össze, sőt remekül támadtunk, ami a 37. és a 38. percben is eredményre vezetett minket (4-6), majd az emberfölényes játékot alkalmazó riválisunk üresen hagyott kapujába még kétszer betaláltunk, amely egyben a végeredményt is jelentette (4-8). Nemcsak a győzelemhez, hanem a mutatott játékhoz is jár a gratuláció a játékosoknak, akik egy fizikálisan roppant erős, remek játékerőt képviselő csapat ellen szerezték meg a három pontot”

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház 1. forduló

2023. március 20., hétfő 20:30

MAD DOGS FUTSAL – HALADÁS VSE II. 4-8 (1-2)

MAD DOGS FUTSAL: Wittner Máté – Fischer Zsigmond, Barabás Miklós, Gerebenics Norbert, Irimiás Gergő, Kupeczki Konor, Pirik Tamás, Aribi Hassan Khalifa, Cseri Gergő, Miskei Manó, Horváth László, Balogh Attila, Deményi Patrik, Buzás Bálint

Vezetőedző: Ughy Márk

HALADÁS VSE II.: Németh Krisztián – Volner Bence, Henrique Diniz, Dobos Dávid, Vidák Balázs, Győrfy Balázs, Kárász Noel, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Novák Dániel, Vajda Dávid

Vezetőedző: Sziffer András

Gólszerzők: Aribi Hassan Khalifa (17’), Irimiás Gergő (22’), Pirik Tamás (31’), Fischer Zsigmond (33’) ill., Vidák Balázs 4 (2’, 27’, 37’, 40’), Kárász Noel (15’, 28’), Henrique Diniz 2 (38’, 40’)