Másodosztályú futsalcsapatunk 2–1-es győzelemmel búcsúzott az idénytől a Tihanyi FC vendégeként, Sziffer András csapata a 4. helyen zárta a bajnokságot.

Sziffer András vezetőedző: „A fordulót megelőzően tudtuk, hogy bármi is lesz az eredmény, akkor is a negyedik helyen zárjuk az NB II.-es szezont, így igazi tétje már nem volt a mérkőzésnek, csak a szezon szép lezárása lebeghetett a szemünk előtt. Az első félidőben kiegyenlített volt a játék, mindkét kapu előtt megvoltak a lehetőségek, amelyekből a hazaiaknak sikerült a 9. percben betalálniuk, ezzel pedig 1–0-ra hozták az első játékrészt. A pihenő után feljebb toltuk védekezésünket, megnehezítve ezzel a vendéglátók dolgát, sok labdát szereztünk fent, illetve a középső harmadban, ezekből többször veszélyeztettünk is. Majd egy ilyen labdaszerzést követő szép akcióból (1-1), és egy remekül kivitelezett szögletrúgásból megfordítottuk az állást a 32. percben (1-2). A folytatásban emberfölényes játékkal is próbálkozott a hazai csapat, de igazán nem voltak ebből veszélyesek, mert remekül védekeztünk, és mivel több találat már nem esett a találkozón, így idegenbeli győzelemmel zártuk az idényt. Egy jó iramú párharcon, és főleg a második félidőben nyújtott kiváló teljesítményünkkel rászolgáltunk a mai sikerre. Örülök, hogy ismét bizonyítottuk, hogy megérdemelten kerültünk a felső-házba, ahol két helyet előre lépve a negyedik helyen zártuk a bajnokságot, öt győzelemmel, egy döntetlennel és négy vereséggel. Gratulálok a csapat minden tagjának a nagyszerű teljesítményéhez, és a szép szezonzáráshoz”

FÉRFI FUTSAL NB II. NYUGATI CSOPORT FELSŐ-HÁZ 10. FORDULÓ

TIHANYI FC – HALADÁS VSE II. 1-2 (1-0)

TIHANYI FC: Schmidmajer Ádám – Hoffer Dávid, Dévényi Márk, Csernay Dávid, Tar Tamás, Körösi Péter, László Gábor, Bocsev Balázs, Bencsik Áron, Horváth Botond, Gulyás István, Szücs Máté, Endresz Attila

HALADÁS VSE II.: Horváth Bendegúz – Knizs Olivér, Kiss Patrik, Kárász Noel, Vidák Balázs, Dobos Dávid, Vincze Bálint, Puhr Bálint, Horváth Zénó, Sodics Ádám, Németh Krisztián

Vezetőedző: Sziffer András

Gólszerzők: Dévényi Márk (9’), ill. Horváth Zénó 2 (24’, 32’)