Utánpótlás-labdarúgócsapataink közül U14-eseink megnyerték bajnokságukat, U16-osaink a második helyen végeztek, míg U17-eseink megszerezték a bronzérmet. U15-ös együttesünk pedig a nyolcadik helyen zárt. U13-as és U12-es fiataljaink hazai győzelemmel tudták le utolsó hazai mérkőzésüket.

U17

2024. május 25., szombat 12:00

MLSZ Regionális U17 Kiemelt Nyugat 26. forduló

Szombathelyi Haladás VSE – Sorossár SC 0–5 (0–3)

Szombathelyi Haladás VSE: Pikács Márk – Házi Marcell (Zugonics Mátyás 72’), Pál Levente, Simon Mátyás, Szabó Kevin, Tóth Attila (Magyar Szabolcs 69’), Fekete Iván, Kiss Levente, Macoun Bence, Lajos Dávid, Kolozsvári Ákos

Edző: Nagy Sándor

Megérdemelt győzelmet aratott a vendég Soroksár. Motiváltan és nagy akarattal játszottak. Mi egy nehéz sorozat után voltunk, többek között a bajnok Gyirmót vendégeként is nyertünk, és egy héttel ezelőtt a Buda FC ellen idegenben megszereztük a bajnokságban a harmadik helyet. Nem fogom elmarasztalni a srácokat. Az egész éves munkájukkal elégedett voltam, a harmadik helyezés jó eredmény a kiemelt bajnokságban, ami azt bizonyítja, hogy sok tehetséges srác nevelődik a Haliban. Hajrá, Hali!” – fogalmazott Nagy Sándor.

U16

2024. május 26., vasárnap 12:00

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugat 26. forduló

Siófoki Bányász SE – Szombathelyi Haladás VSE 6–2 (4–1)

Szombathelyi Haladás VSE: Marton Olivér (Horváth Benjamin 63’) – Kumánovich Kristóf (Öhlhorn Csongor 46’), Németh Nándor, Haág Benjámin, Neczpál Milán, Andor Áron, Dihen Levente, Bokor Zalán, Erdélyi Lorenzó, Tóth-Szatmári Zétény, Hujber Dominik

Edző: Szenczi Imre

Gólszerzőink: Tóth-Szatmári Zétény (39’), Erdélyi Lorenzó (62’)

U15

2024. május 25., szombat 10:00

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat 26. forduló

Szombathelyi Haladás VSE – Gyirmót SE Győr 1–3 (0–2)

Szombathelyi Haladás VSE: Andor Olivér – Papp Áron, Víg-Tamás Csanád, Zsoldos Szebasztián (Erdélyi Lorenzó 47’), Tasnádi Zsombor, Kránitz Balázs, Farkas Zoltán, Churchward Samuel (Kápolnási Botond 47’), Hende Mátyás (Csutorás Mátyás 49’), Bázsa-Csuszi Kristóf, Nagy-Foki Bence

Edzők: Iszak Gábor, Somfalvi Péter

Gólszerzőnk: Erdélyi Lorenzó (53’)

U14

2024. május 22., szerda 18:00

MLSZ regionális U14 alap Északnyugati csoport „Felsőház” 14. forduló

Lurkó UFC – Szombathelyi Haladás VSE 1–6 (0–2)

Szombathelyi Haladás VSE: Major András – Horváth Ágoston (Horváth-Wagner Péter 52’), Papp Áron, Kápolnási Botond, Horváth Milán, Szekér Bence (Farkas Gábor 70’), Hende Mátyás, Horváth-Barton Milán (Vörös Áron 75’), Dinnyés Dominik (Hérincs Bence 70’), Jákói Zsolt (Jankó Bulcsú 52), Kovács Olivér (Horváth-Sipőcz Barnabás 41’)

Edzők: Neczpál Gábor, Németh Zoltán

Gólszerzőink: Horváth Milán 3 (25’, 53’, 78’), Hende Mátyás 2 (15’, 43’), Dinnyés Dominik (69’)

Számunkra a feladat az utolsó bajnoki mérkőzésünkön a magabiztos győzelem volt. A csapat ezt teljesítette. Küzdelmes mérkőzésen teljesen megérdemelt győzelmet arattunk. Játékosaink a 2023/2024-as szezonban az U13-as, az U14-es és az U15-ös korosztályokban is bizonyították rátermettségüket. Minden játékosunknak szeretnénk megköszönni az egész éves munkáját! A bajnoki címet a gólkülönbség döntheti el. Azonos pontszámmal végeztünk a Sopron csapatával és 18 góllal többet szereztünk. Az ünneplésre még várnunk kell, de egy dolog már biztos, hogy újra kialakítottunk egy CSAPATOT, és ebben mindenki megtalálta a helyét. A gyerekek fejlődése megkérdőjelezhetetlen. Gratulálunk a fiúknak! Hajrá, Hali!-  jelentette ki a találkozó után Neczpál Gábor és Németh Zoltán.

U13

2024. május 25., szombat 17:00

MLSZ Regionális U13 alap Nyugati csoport 25. forduló

Szombathelyi Haladás VSE – Hévíz SK 3–1 (0–0)

Szombathelyi Haladás VSE: Major András – Jankó Bulcsú, Molnár Martin, Desics Botond, Szijjártó Levente, Pungor Bence, Hérincs Bence (Simon Márton 21’), Horváth-Wagner Péter, Farkas Gábor

Edző: Kopácsi Sándor

Gólszerzőink: Pungor Bence 2 (62’, 76’), Jankó Bulcsú (43’)

A megbeszéltek szerint a középső zónában kezdtük meg a védekezést, ez nagyjából működött is, a Hévíz csapata nem alakított ki komoly gólszerzési lehetőséget. Próbáltuk felépíteni a támadásokat, de az ellenfél térfelén nem választottunk jó megoldásokat, így csak kisebb lehetőségeink voltak, főleg a küzdelem dominált. Az ellenfél hosszú indításokkal próbálkozott, de a védelmünk ezeket jól kontrollálta. A 2. negyed utolsó percében egy helyezkedési hibát kihasználva előnyhöz jutott a Hévíz gárdája. A félidőben megbeszéltük, hogy feltoljuk a védekezésünket és az ellenfél térfelén megpróbálunk labdát szerezni, majd ezekből minél előbb a Hévíz kapuja elé kerülni. Ez a váltás eredményesnek bizonyult, két egyéni akció és egy szemre is tetszetős támadás eredményeként a srácok megfordították a mérkőzést 3–1 re. A végjátékban próbált kozmetikázni az eredményen a Hévíz együttese, de a védelmünk nagyot küzdve ezt megakadályozta. Megérdemelt győzelmet arattunk, a játékban viszont hiányérzetem maradt. Gratulálok a srácoknak! Hajrá, Hali!” - mondta Kopácsi Sándor.

U12

2024. május 25., szombat 15:00

MLSZ Regionális U12 alap Nyugati csoport 25. forduló

Szombathelyi Haladás VSE – Hévíz SK 4–2 (0–0)

Szombathelyi Haladás VSE: Doktorics Máté – Varga Ákos, Kiszler Benedek, Szenczi Dávid, Vincze Áron (Pulai Patrik 21’), Lakics Roland, Horváth-Szabados Olivér, Pál Martin, Kollmann Máté, Zakits Erik, Busai Balázs

Edzők: Kopácsi Sándor

Gólszerzőink: Kiszler Benedek (11’), Pulai Patrik (23’), Szenczi Dávid (28’), Lakics Roland (43’)