Utánpótlás-labdarúgóink közül az U19-esek parádés hajrával játszottak itthon 4–4-es döntetlent a ZTE együttesével. Az U16-osok a listavezető Főnix Gold SE otthonában nyertek 4–1-re, míg az U14-esek hazai környezetben a Győrújfalu gárdáját múlták felül 10–0-ra.

U19

2023. december 2., szombat 10:00

MLSZ Országos U19 Alap 11. forduló

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE – ZTE FC 4–4 (1–2)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE: Molnár Tamás – Bakucz Bende (Radványi Gergő 71’), Büki Milán, Árvay Dávid (Hosszú András (79’), Hende Máté, Szemes Bálint, Szentkirályi Gergő, Bíró Ákos (Vizi Kornél 71’), Radványi Csongor, Wágner Áron (Zugonics Máté 84’), Kismarosi Gergő, Bíró Dávid

Edzők: Tóth Péter, Szenczi Bence

Gólszerzőink: Hende Máté (45’), Radványi Csongor (71’), Szemes Bálint (91’), Büki Milán (94’)

„A szezon utolsó meccsét extrém körülmények között játszottuk hazai pályán. Sajnos szokás szerint megilletődötten kezdtünk: pontatlanul és bátortalanul játszottunk és egyéni hibákból kétgólos hátrányba kerültünk. Szerencsére a félidő végén egy büntetőből vissza tudtunk jönni a meccsbe (1–2). Szünetben átbeszéltük a hibáinkat, és sokkal jobban kezdtük a második játékrészt. Azonban ismét jött egy elkerülhető gól, de a csapat nem adta fel és egy jól eltalált lövéssel újra magunkra találtunk (2–3). A fiúk nagy energiát mozgósítottak az egyenlítés érdekében, ám ismét jött a hidegzuhany: egy szóló után a vendégek támadója parádés góllal növelte a ZTE előnyét (2–4). Amikor már szinte senki sem bízott benne, akkor újra megmutatták a fiúk, hogy mi is az a HALI-SZÍV. A mérkőzés hosszabbításában kétszer is betaláltak a vendégek kapujába és döntetlennel zárták a szezon utolsó meccsét. Gratulálunk a srácoknak, mert ismét nagyot küzdöttek. Büszkék vagyunk rájuk! Hajrá, Hali!” – értékelt Tóth Péter és Szenczi Bence.

U16

2023. december 2., szombat 10:30

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugat 12. forduló

Főnix Gold FC – SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1–4 (0–2)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE: Pikács Márk – Erdélyi Lorenzó, Horváth Áron, Öhlhorn Csongor, Haág Benjámin (Horváth Benjámin 83’), Tóth-Szatmári Zétény, Németh Nándor (Kránitz Balázs (74’), Vecsera Balázs (Neczpál Milán 74’), Hári Kevin, Andor Áron (Takács Máté 83’), Hujber Dominik

Edző: Petrovics Balázs

Gólszerzőink: Andor Áron (29’), Horváth Áron (44’), Hári Kevin (52’), Fejes Szabolcs (öngól, 50’)

U14

2023. november 29., szerda 16:00

MLSZ Regionális U14 Alap Északnyugati csoport 13. forduló

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE – DANA Győrújfalu SE 10–0 (4–0)

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE: Major András – Szekér Bence (Takács Zalán 52’), Horváth Ágoston, Horváth-Barton Milán (Horváth-Wagner Péter 41’), Kovács Olivér (Anderkó Zalán 52’), Kápolnási Botond (Farkas Gábor 52’), Horváth Milán (Horváth-Sipőcz Barnabás 41’), Dinnyés Dominik, Papp Áron, Churchward Sámuel, Hende Mátyás (Kránitz Balázs 41’)

Edzők: Neczpál Gábor, Németh Zoltán

Gólszerzőink: Kránitz Barnabás 3 (43’, 48’, 74’), Hende Mátyás 2 (1’, 16’), Papp Áron 2 (68’, 73’), Horváth-Barton Milán (10’), Horváth Milán (35’), Churchward Sámuel (64’)