Eseménydúsan telnek az iskolai év utolsó hónapjaiban a bírózóink hetei. Több nemzetközi verseny mellett az utánpótláskorú gyerekek is szorgalmasan megmérkőznek a haza rendezésű bajnokságokon. Az elmúlt héten klubunk két versenyzője is részt vett az Európa Bajnokságon. Ligeti Dániel az ötödik helyet szerezte meg, míg ifj. Veréb István a dobogó harmadik fokára küzdötte fel magát. 

Dani mindent megtett a bronzmérkőzésén, hogy sikerüljön megszerezni a harmadik helyet. Grúz ellenfelét nem tudta legyőzni és kétszer is földre vitte, de 4-2-re szépíteni tudott és 2016 után ismét ötödikként zárta az EB-t.

Veréb István a 2014-es EB-bronzmeccs után ismét legyőzte az olimpiai harmadik, Európa-bajnok grúz Dato Marszagisvilit, ezzel a szerbiai Európa-bajnokságon is felállhat a dobogó harmadik fokára.A  fiatal versenyzőkön látszik a felkészültség és az elmúlt hónapok kemény munkája. Veréb István tanítványai sorra hozzák a jobbnál jobb eredményeket a haza versenyekről. Versenyzőink formája egyre magabiztosabb, és megérdemelten képviselik zöld-fehér klubunk filozófiáját. Az elmúlt hetekben a következő eredmények születtek:

Diák I. II. Serdülő kötöttfogású bajnokság:

Serdülő: Nemes Bálint 69 kg 1. | Nagy Bence 76 kg 1. | Hujber Dániel 46 kg 1. | Hegedüs Levente 63 kg 2. | Buday Bálint 35 kg 1. | Gellén Milán 63 kg 1.

Diák 1.: Buday Bálint 35 kg 1. | Gellén Milán 63 kg 1. | Nagy Dániel 63 kg 3. | Németh Levente 69 kg 1. | Hajba Szabolcs 54 kg 1. 

Diák 2.: Fábián Bálint 54 kg 1. | Sárközi Dávid 35 kg 2. | Takács Arnold 35 kg 1. | Huszár Olivér 38 kg 1. | Kovács Huba 29 kg 2.

Serdülő kötöttfogású Országos Bajnokság:

Nemes Bálint 69 kg 3. | Nagy Bence 76 kg 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUTSAL NB I. tabella

Pos Team Pts
1. ELTE-BEAC 3
2. Futsal Veszprém 3
3. Nyírbátori SC 3
4. MVFC Berettyóújfalu 3
5. Haladás VSE 1
6. DEAC 1
7. SG Kecskeméti Futsal 1
8. Újpest FC-220VOLT 1
9. Rubeola FC 0
10. Magyar Futsal Akadémia 0
11. A Studio Nyíregyháza 0
12. Aramis SE 0
Go to top