Remek szériában vannak U20-as és U17-es futsalosaink, ezúttal az Újpest korosztályos gárdáit győzték le a Haladás Sportcsarnokban. U15-öseink közül „A” csapatunk mérlege egy siker és egy vereség, valamint „B” jelű együttesünk nem tudott felülkerekedni vépi riválisán. U13-as és U11-es fiataljaink számára is megkezdődtek a küzdelmek, mindkét korosztályos csapatunk százszázalékos teljesítménnyel rajtolt.

U20

2022. november 27., vasárnap 13:00

MLSZ Országos Futsal U20 9. forduló

HALADÁS VSE – ÚJPEST FUTSAL CLUB 6-5 (3-2)

HALADÁS VSE: Németh Krisztián – Kárász Noel, Knizs Olivér, Puhr Bálint, Dobos Dávid, Vajda Dávid, Körmendy Gábor, Novák Dániel, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Győrfy Balázs

Edző: Sziffer András

ÚJPEST FUTSAL CLUB: Zsolnai Domonkos – Balogh Levente, Szieber Martin, Fasang Lőrinc, Erdélyi Gergő, Szilva Milán, Griffaton Bene, Szabó József, Kalán István, Kovács Marcell

Edző: Tyukász Péter

Gólszerzők: Puhr Bálint (4’), Szalóki-Varsányi Bendegúz (12’), Kárász Noel 3 (20’, 27’, 39’), Knizs Olivér (38’) ill., Szieber Martin 3 (10’, 19’, 27’), Kalán István (26’), Szilva Milán (36’)

Sziffer András vezetőedző: „Egy rendkívül izgalmas és fordulatokban gazdag mérkőzésen sikerült itthon tartanunk a három pontot.  Mindkét félidőben felváltva estek a gólok, mi vezettünk, az ellenfél egyenlített, egészen a 36. percig, amikor is az Újpest a mérkőzés során először átvette a vezetést (4-5). A hátralévő időben az izgalmak még fokozódtak, mert az újpestiek kapusát két perccel a mérkőzés vége előtt kiállították, mi pedig kihasználtuk az emberfölényt, így ismét döntetlen volt az állás (5-5). Az utolsó percben a már kiegészült vendégek kapuját az egyik mezőnyjátékos őrizte, aki Kárász Noel találatánál csak asszisztálni tudott, így az előny ismét nálunk volt (6-5). Az utolsó másodpercekre is maradt izgalom, mert az 5 a 4-ben támadó vendégcsapat mindent megtett az egyenlítésért, ami majdnem össze is jött nekik. Egy szabálytalanságot követően megfogyatkoztunk, ezért riválisunk 5 a 3 ellen támadhatott, ezt azonban sikerült kivédekeznünk, és megnyernünk a mérkőzést. Gratulálok minden játékosnak, mert nagyot küzdöttek, sok jó dolgot csináltak, mindezek eredménye ez a szép győzelem!”

U17

2022. november 27., vasárnap 11:15

MLSZ Országos Futsal U20 7. forduló

HALADÁS VSE – ÚJPEST FUTSAL CLUB 7-1 (3-0)

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Varga Mátyás, Tóth-Szatmári Zétény, Kovácsics Richárd, Lajos Dávid, Őri Dávid, Bauer Marcell, Horváth Mátyás, Ujhelyi Barna, Kiss Márton, Nagy Barnabás, Böröcz Marcell, Bozzay Márton,

ÚJPEST FUTSAL CLUB: Szakács Nándor – Neumann Ádám, Szilva Máté, Baráth Olivér, Erdályi Zsolt, Vörösmarty Péter, Felföldi Barnabás, Füstös Dominik

Gólszerzők: Lajos Dávid 2 (2’, 24’), Kovácsics Richárd 2 (15’, 23’), Böröcz Marcell (16’), Bozzay Márton (33’), Bauer Marcell (37’) ill. Szilva Máté (25’)

Sziffer András vezetőedző: „Az első félidőben mindkét kapu előtt megvoltak a lehetőségek, de a jobb helyzetkihasználásunknak és a remek kapusteljesítményünknek köszönhetően háromgólos előnyre tettünk szert a szünetre. A második játékrészt nagyszerűen kezdtük, ami gólokban is megmutatkozott így, a 24. percben már 5-0 volt az állás. A folytatásban sikerült a vendégeknek is egyszer betalálniuk, erre csapatunk kettővel válaszolt, így kialakítva a 7–1-es végeredményt. Gratulálok a csapatnak az eredményes játékhoz, és ahhoz is, hogy ezt a győzelmet egy jól játszó és végig küzdő Újpest ellen sikerült elérniük!”

U15

U15-ös fiataljaink közül „A” csapatunk elmúlt játéknapjainak mérlege egy győzelem, egy vereség, a jól küzdő „B” jelű együttesünket pedig felülmúlta a fizikálisan erősebb VAFA.

2022. november 19., szombat 11:30

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 17. FORDULÓ

HALADÁS VSE „A” – SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE 6-3 (1-2)

HALADÁS VSE U-15 „A”: Thész Barnabás – Naisz Ádám, Kovács Marcell, Abért Armand, Molnár Ákos, Molnár Ábel, Szekér Milán, Dömötör József, Mikos Máté

Edzők: Vidák Balázs, Hajmási Milán

Gólszerzőink: Abért Armand (7’), Szekér Milán 2 (38’, 55’), Dömötör József (40’), Kovács Marcell (62’), Molnár Ábel (65’)

Vidák Balázs edző: „Az első félidőben lassan és körülményes játszottunk, szünetben azonban rendeztük a sorokat, átbeszéltük kinek mi a feladata, és magabiztosan nyertük meg a mérkőzést”

2022. november 19., szombat 12:30

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 9. FORDULÓ

HALADÁS VSE „B” – VAFA 1-7 (1-4)

HALADÁS VSE U-15 „B”: Horváth Áron – Kajcsos Dániel, Bognár Barnabás, Varga Jenő, Horváth Ákos, Horváth Ádám, Tóth Gábor, Prodán Dorián

Gólszerzőnk: Tóth Gábor (11’)

Vidák Balázs edző: „Nálunk sok a fiatal U15-ös, akik még jövőre is ebben a bajnokságban fognak szerepelni, fel kell még vennünk a ritmust, hamarabb kell döntést hoznunk, gyorsabban kell gondolkodnunk, hiszen fizikálisan hátrányban vagyunk. Sok munka vár még ránk, de a gyerekek vevők a munkára, biztos vagyok benne, hogy ez előbb-utóbb meg is fog látszódni!”

2022. november 22., kedd 19:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 6. FORDULÓ

CVSE-Vulkánfürdő – HALADÁS VSE „A” 5-1 (2-0)

HALADÁS VSE U-15 „A”: Bognár Botond – Paukovits Márton, Szekér Milán, Molnár Ákos, Naisz Ádám, Abért Armand, Kovács Marcell, Molnár Ábel

Gólszerzőnk: Abért Armand (37’)

Vidák Balázs edző: „Fásultan és gyengén játszottunk, rengeteg hibával, a hazai csapat a játék minden elemében felülmúlt minket, megérdemelten tartották otthon a 3 pontot”

U13

U13-as futsalosaink számára megkezdődtek a bajnokság küzdelmei, csapatunkat a Vas megyeiek „B” jelű négyfős csoportjába sorsolták, két fordulót rendeznek ebben a szakaszban, majd a csoportelsők a felső-házban, míg a többi együttes az alsó-házban folytatja a sorozatot. Az első játéknapon százszázalékos teljesítményt nyújtottak fiataljaink, mindhárom párharcukat megnyerték a Haladás Sportcsarnokban. A magabiztos sikereik összesen 17 lőtt gólt hoztak, 2 kapott találat ellenében.

Keretünk: Anderkó Zalán, Hancz Gergely, Dömötör Marcell, Ványi Csaba, Kovács Olivér, Mühl Márk, Molnár Nimród, Imre Patrik, Rózsa Áron, Dobos Donát, Horváth Dávid

Edzők: Vidák Balázs, Gyimesi Máté

Vas Megyei Fiú Futsal U-13 "B" csoport 1. forduló

Haladás VSE – VASI FOCI AKADÉMIA SE 9-1 (7-0)

Gólszerzőink: Mühl Márk (1’), Anderkó Zalán (3’), Kovács Olivér (4’), Ványi Csaba 2 (6’, 18’), Hancz Gergely (21’), Molnár Nimród (24’)

SÖPTE SE – Haladás VSE 1-3 (1-0)

Gólszerzőink: Anderkó Zalán (24’), Ványi Csaba (27’), Mühl Márk (32’)

Haladás VSE – GRUNDBALL PFC 5-0 (4-0)

Gólszerzőink: Kovács Olivér (1’), Mühl Márk (4’), Ványi Csaba (10’), Anderkó Zalán 2 (14’, 40’)

Vidák Balázs edző:Gratulálok a fiúknak! A torna egészén jól és magabiztosan játszottak, ki voltak már éhezve a mérkőzésekre, ennek megfelelően mindenki remekül teljesített! Sok dolgot láttam az edzéseken gyakoroltakból, ez külön öröm számunkra!

U11

A legkisebbeknek is elstartolt a bajnokság, U11-es futsalosaink csapatát szintén a Vas megyeiek „B” jelű csoportjába sorsolták, az öt együttesnek két fordulót rendeznek ebben a szakaszban, majd a csoportelsők a felső-házban, míg a többi együttes az alsó-házban folytatja a sorozatot. Az első játéknapon hibátlan teljesítményt nyújtottak fiataljaink, mind a négy párharcukat megnyerték a Haladás Sportcsarnokban, ráadásul 42 lőtt gól mellett mindössze egyet kaptak a Haladás Sportcsarnokban.

Keretünk: Dömötör Marcell, Vajda Olivér, Végh Léna, Ványi Csaba, Kovács Lara, Novák Barnabás, Kalmár Kornél, Mendel Viktor, Szimcsák Áron, Kruczler Péter, Porpáczy Barnabás, Győri Barnabás, Horváth Donát, Kruczler Péter

Edzők: Pálmay Tamás, Vas Ádám

Vas Megyei Fiú Futsal U-11 "B" csoport 1. forduló

KÉK SÜNIK ULC – Haladás VSE 0-8 (0-4)

Gólszerzőink: Kovács Lara (8’), Kalmár Kornél 2 (15’, 32”), Novák Barnabás 3 (20’, 33’, 38’), Ványi Csaba (37’)

SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE. – Haladás VSE 0-12 (0-6)

Gólszerzőink: Kalmár Kornél 4 (7’, 17”, 27’, 38’), Dömötör Marcell 2 (11’, 37’), Ványi Csaba 3 (15’, 15’, 32’), Horváth Donát (20’), Mendel Viktor (29’), Vajda Olivér (40’)

Haladás VSE – TÁPLÁNI KSK 10-1 (3-0)

Gólszerzőink: Kalmár Kornél 3 (4’, 29’, 30’), Ványi Csaba 2 (14’, 15’), Porpáczy Barnabás (22’), Horváth Donát (24’), Szimcsák Áron (28’), Novák Barnabás (32’), Végh Léna (38’)

Haladás VSE – LURKÓ UFC 12-0 (5-0)

Gólszerzőink: Kalmár Kornél (9’), Győri Barnabás 5 (9’, 17’, 23’, 25’, 40’), Porpáczy Barnabás 2 (20’, 20’), Novák Barnabás 2 (22’, 24’), Ványi Csaba 2 (30’, 31’)

Pálmay Tamás: „Elégedettek lehetünk a gyerekekkel, rengeteget fejlődtek a közös munka kezdete óta. Gratulálunk mindenkinek!”