U20-as futsalcsapatunk több hiányzót nélkülözve késztette nagy csatára a Kecskemétet, a 38. percben Kárász Noel negyedszer is betalált, ezzel ekkor még döntetlen volt az állás, azonban a lefújás pillanatában 4-7 állt a Haladás Sportkomplexum kijelzőjén, ellenfelünk örülhetett a három pontnak. U17-es gárdánk egygólos hátrányból fordított a második játékészben, és kiváló védekezéssel, remek támadójátékkal végül 6–3-ra múlta felül riválisát.

U20

2022. szeptember 18., vasárnap 17:30

MLSZ Országos Futsal U20 2. forduló

HALADÁS VSE – SG KECSKEMÉT FUTSAL 4-7 (1-3)

HALADÁS VSE: Németh Krisztián – Kovács Máté, Péter, Vincze Bálint, Kárász Noel, Sodics Ádám, Soronics Gergő, Novák Dániel, Körmendy Gábor, Szalóki-Varsányi Bendegúz

Edző: Sziffer András

SG KECSKEMÉT FUTSAL: Barcsay Valter – Kajtár Mátyás, Haász Benjamin, László Tamás, Gondi Károly, Domokos Nándor, Geiger Ábel, Marsa Áron

Edző: Móra Viktor

Gólszerzők: Kárász Noel 4 (12’, 32’, 35’, 38’) ill. Haász Benjamin (7’), Gondi Károly (2 (13’, 39’), Kajtár Mátyás 3 (16’, 33’, 39’), Geiger Ábel (40’)

Sziffer András: „A mérkőzés egészére elmondható, hogy minőségi fölényben voltak a vendégek, ugyanakkor a mieink mindent megtettek azért, hogy megnehezítsék a dolgukat. Ez egészen a 38. percig sikerült is, ekkor Kárász Noel önmaga és csapata negyedik találatával egalizált. Sajnos nem sokáig örülhettünk, mert volt egy utolsó feltámadása a vendégeknek, akik az utolsó két percben háromszor is betaláltak, így megérdemelten vitték el a három pontot. Azt gondolom, hogy a három U17-es játékossal és több hiányzóval felálló együttesünk remekül helytállt, de rengeteg energiát kivett játékosainkból az egyenlítésért folytatott küzdelem, kétszer is kétgólos hátrányból jöttünk vissza meccsbe. Ez a végjátékra megbosszulta magát, mert hiába sikerült két minutummal a vége előtt egalizálnunk, a végére elfogytunk fizikálisan, ennek pedig vereség lett a vége. Pozitívum, hogy a fiatalok egyre jobban felveszik a küzdelmet a jóval idősebb ellenfelekkel, fejlődnek, és ha kiegészülünk a hiányzókkal, akkor remélhetően ez eredményességben is meg fog mutatkozni”

U17

2022. szeptember 18., vasárnap 15:45

MLSZ Országos Futsal U17 2. forduló

HALADÁS VSE – SG KECSKEMÉT FUTSAL 6-3 (1-2)

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Horváth Mátyás, Kovácsics Richárd, Nagy Barnabás, Varga Mátyás, Ujhelyi Barna, Farkas Balázs, Bauer Marcell, Szabó Bence, Varga Bence

SG KECSKEMÉT FUTSAL: Lehotai Ákos – Hajnal Norbert, Tóth László, Balis Gergő, Diószegi Kristóf, Czumbil Mihály, Nádudvari Bence

Gólszerzők: Ujhelyi Barna 2 (15’, 36’), Diószegi Kristóf (24’ - öngól), Bauer Marcell 2 (28’, 29’), Nagy Barnabás (40’) ill., Hajnal Norbert 2 (8’, 20’), Balis Gergő (20’)

Sárga lap: Horváth Mátyás (14’) ill., Tóth László (31’)

Sziffer András: A jó erőkből álló Kecskemét ellen a biztos védekezésre, és a gyors ellentámadásokra alapoztunk, ami többé kevésbé be is jött. Habár a vendégek veszélyesebben támadtak, de csak két alkalommal tudták feltörni a védekezésünket, amire mi egyszer tudtunk válaszolni, így egygólos hátránnyal mehettünk a pihenőre. A második félidő jól kezdődött számunkra, hiszen alig telt el négy perc, és sikerült egyenlítenünk, majd még háromszor vettük be a Kecskemét hálóját, ezzel a 36. minutumra háromgólos volt az előnyünk. A vendégek mindent megtettek a szépítésért, a 38. percben szépítettek. A hátralévő időben – csak úgy, mint korábban – az emberfölényes, 5 a 4 elleni játékot alkalmazta riválisunk, de remekül védekeztük, sőt egy utolsó perces távoli üres kapus góllal le is zártuk a párharcot. Örülök, hogy a jó játékerőt képviselő Kecskemétet sikerült hallatlan nagy odaadással, jó helyzetkihasználással legyőzni. Értékes három ponttal gazdagodtunk, ami a későbbiekben sokat érhet még. Gratulálok a játékosoknak a nagyszerű eredményhez!”