A zárófordulóban 6–4-re győzték le a CSŐ-MONTAGE csapatát a Haladás Sportkomplexumban U20-as futsalosaink, akik a 4. helyen végzetek a bajnokságban. U17-eseink pedig döntetlent játszottak a fővárosiakkal, és a 8. pozícióban búcsúztak a szezontól.

U20

2022. június 5., vasárnap 14:45

FIÚ FUTSAL I. OSZTÁLY U-20 NYUGATI CSOPORT 27. FORDULÓ

HALADÁS VSE – CSŐ-MONTAGE BFK 6-4 (3-1)

HALADÁS VSE: Németh Krisztián– Knizs Olivér, Puhr Bálint, Horváth Zénó, Kárász Noel, Soronics Gergő, Kiss Patrik, Kovács Máté, Dobos Dávid, Vincze Bálint, Sodics Ádám

Edző: Sziffer András

CSŐ-MONTAGE BFK: Gaylhoffer Előd – Szakter Bulcsú, Szili Domonkos, Hunyadi Mátyás, Vas Gergely, Mondok Gyula, Steiner Márk, Bokor Gergő, Birsán Szabolcs

Edző: Szabó Dávid

Gólszerzők: Vincze Bálint 2 (13’, 16’), Puhr Bálint 2 (15’, 30’), Dobos Dávid 2 (29’, 38’), ill. Szili Domonkos (13’), Bokor Gergő (23’), Steiner Márk 2 (37’, 39’)

Sziffer András: „A két nappal korábban lejátszott NB II.-es mérkőzés nem látszott meg csapatunk teljesítményén, a tihanyi győzelem hatása és lendülete hatott még, így a mérkőzés egészére elmondható, hogy koncentráltan, fegyelmezetten és nagy kedvvel játszottunk, ami az eredményben is megmutatkozott. A bajnokság harmadik helyezettjét sikerült magabiztos játékkal két vállra fektetni, szépen búcsúztattuk a szezont, amelyet a negyedik helyen zártunk. A gratuláció jár a csapat minden tagjának a jó és eredményes játékhoz, valamint ahhoz is, hogy a kettős terhelés ellenére egy remek játékerőt képviselő ellenfelet győztek le magabiztosan”

U17

2022. június 5., vasárnap 13:00

FIÚ FUTSAL I. OSZTÁLY U-17 NYUGATI CSOPORT 27. FORDULÓ

HALADÁS VSE – CSŐ-MONTAGE BFK 2-2 (2-1)

HALADÁS VSE: Győrfy Balázs – Novák Dániel, Pintér Rafael, Horváth Mátyás, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Rosta Dániel, Ujhelyi Barna, Nagy Barnabás, Horváth Máté, Bozzay Márton, Varga Bence

CSŐ-MONTAGE BFK: Tóth Barnabás – Lőrincz Balázs, Tompa Dániel, Papp László, Kókai Zsolt, Pinczés Gergely, Gaál Ambrus, Mácsik Konstantin, Stéhli Bendegúz

Gólszerzők: Horváth Máté (4’), Ujhelyi Barna (7’), ill., Lőrincz Balázs 2 (7’, 31’)

Sziffer András: Az utolsó bajnoki mérkőzésen a közvetlen rivális ellen léptünk pályára a győzelem reményében. Az első félidőt jól kezdtük, már a negyedik percben megszereztük a vezetést Horváth Máté révén (1-0), majd három minutummal később gyors gólváltás történt, először a vendégek egyenlítettek a 7. percben (1-1), majd ismét nálunk volt az előny, amikor Ujhelyi Barna szép egyéni lefordulása után gólt szerzett (2-1). A folytatásban amikor csak lehetett a vendégcsapat emberfölényben támadott, lehetőségekig voltak ugyan, de nem változott az eredmény, egygólos vezetéssel vonultunk pihenőre. A második játékrészben is változatos játék folyt, hol itt, hol ott alakult ki gólhelyzet, végül a fővárosiaknak sikerült a 31. percben ismét egyenlíteniük (2-2). Csakúgy, mint az első félidőben, a másodikban is sokat játszott emberfölényben a CSŐ-MONTAGE, ilyenkor többször is eredményesek lehettünk volna az üresen hagyott kapujuk miatt, de nem céloztunk pontosan. Ellenben vendégeink nyomása sem érett góllá, így maradt az igazságosnak mondható döntetlen. Gratulálok a csapatnak, mert nagyon akartak az utolsó mérkőzésen bizonyítani, ami most ugyan nem ért győzelmet, de a későbbiekben erre a csupaszív játékra lehet majd alapozni”