U17-es futsalos fiataljaink kiváló csapatmunkával győzték le 3-2-re az ELTE csapatát idegenben, míg U20-as együttesünk a 37. percig még vezetett, de végül kétgólos vereséget szenvedett a házigazdától.

FIÚ FUTSAL I. OSZTÁLY U-20 NYUGATI CSOPORT 24. FORDULÓ

ELTE SE – HALADÁS VSE 4-2 (1-2)

ELTE SE: Kinics Bálint – Horváth Barnabás, Deák Botond, Jakab Tibor, Szokoli Milán, Márfai Levente, Luna-Szász Marlon Estuardo, Beer Bulcsú

Edző: Sohár Zoltán

HALADÁS VSE: Horváth Bendegúz –Kiss Patrik, Kovács Máté, Kárász Noel, Horváth Félix, Vincze Bálint, Soronics Gergő, Dobos Dávid, Sodics Ádám

Edző: Pálmay Tamás

Gólszerzők: Horváth Barnabás (14’), Márfai Levente 2 (37’, 40’), Deák Botond (40’’) ill., Kiss Patrik (11’), Kárász Noel (20’)

Pálmay Tamás: „Két egyforma képességű csapat találkozóján a félidőben még 2-1 re vezettünk, egy nyerhetőnek tűnő mérkőzésen. A második játékrészben is kiegyenlített játékot láthattak a kilátogató nézők, de a párharc végén többször is kihagyott a koncentráció, és két kontrából két gólt szerzett a hazai csapat, majd a dudaszó pillanatában egy újabb eladott labdát rúgtak a kapunkba. A mérkőzés tanulsága, hogy meg kell tanulni megnyerni ezeket a kiélezett összecsapásokat, ahol a közel azonos tudású csapatoknál 40 percig kell, hogy kitartson a fegyelmezettség és a koncentráció”

FIÚ FUTSAL I. OSZTÁLY U-17 NYUGATI CSOPORT 24. FORDULÓ

ELTE SE – HALADÁS VSE 2-3 (2-1)

ELTE SE: Matyi Bence – Dajka Bence, Sohár Balázs, Samson Ábris Aniatar, Oláh Domonkos, Farkas Balázs

HALADÁS VSE: Győrfy Balázs – Körmendy Gábor, Ujhelyi Barna, Novák Dániel, Vajda Dávid, Rosta Dániel, Pintér Rafael, Nagy Barnabás, Kovács Máté

Gólszerzők: Samson Ábris Aniatar 2 (10’, 12’) ill., Körmendy Gábor (10’), Novák Dániel (28’), Horváth Máté (38’)

Pálmay Tamás: „U17-es együttesünk a tisztes helytállás reményében kezdte a mérkőzést a tabellán jóval előkelőbb helyezést elfoglaló hazaiak ellen. A fiatalok rendkívül egységesen, nagy elánnal, csapatként küzdve és fegyelmezett játékkal óriási meglepetést okoztak az ELTE legyőzésével. Hatalmas gratuláció jár a csapat minden tagjának, mert fegyelmezetten, helyenként jól játszva arattak óriási győzelmet a fizikailag jóval erősebb hazaiak ellen