U20-as futsalosaink 7-4-re múlták felül a tabella harmadik helyén álló Szilágyi Futsalt. U17-es együttesünknek több kulcsjátékosát is nélkülöznie kellett, és a veretlenül éllovas veszprémi gárda 11-1-re legyőzte őket a Haladás Sportkomplexumban. U11-es gyermekeink számára pedig véget értek a küzdelmek, Jáger Sándor és Vas Ádám csapata bronzéremmel zárta az idényt.

Egy hónap után léptek újra pályára fiataljaink, U20-asaink a tabella harmadik helyén állomásozó Szilágyi Futsalt fogadták a 20. játéknapon a Haladás Sportkomplexumban.

Sziffer András: „A dobogó harmadik fokát elfoglaló Veszprém ellen az első félidőben határozottan védekeztünk, amivel a vendégcsapat nem tudott mit kezdeni, támadásban pedig jól kombinálva, szép gólokat szerezve vezettünk 5-1-re a szünetben. A második játékrészben rögtön a középkezdés után emberfölényes játékkal nyitott ellenfelünk, ebből nem egészen két perc alatt két gólt szereztek, ezzel szorossá tették a mérkőzést (22. perc 5-3). A folytatásban is erőltették az 5 a 4 elleni figurát, amiből többször is labdát szereztünk, de sajnos ekkor még nem sikerült az üres kapuba találnunk. A 26. percben egy öngóllal növeltük az előnyünket (6-3), de nem sokáig örülhettünk, mert még ebben a percben a bakonyiak is beköszöntek, így ismét nyílt volt a találkozó (6-4). A hátralévő időben nagy küzdelem folyt a pályán, mindkét oldalon adódtak lehetőségek, és ami korábban többször nem sikerült, az kapusunknak, Soronics Gergőnek igen, a 38. percben az üres kapuba gurított, ez egyben a végeredményt is jelentette (7-4). Megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. A vendégek a második félidőben az emberfölényes játékukkal próbáltak fogást találni rajtunk, ami csak a szépítéshez volt elég nekik, ugyanakkor, ha jobban használjuk ki az üres kapus lehetőségeinket, akkor már korábban is megnyugodhattunk volna, de a győzelmünk így sem forgott veszélyben. Gratulálok a csapatnak, mert egy remek ellenfél ellen, jó teljesítménnyel arattunk magabiztos győzelmet”

FIÚ FUTSAL I. OSZTÁLY U-20 NYUGATI CSOPORT 20. FORDULÓ

HALADÁS VSE – SZILÁGYI FUTSAL 7-4 (5-1)

HALADÁS VSE: Horváth Bendegúz – Soronics Gergő, Horváth Zénó, Puhr Bálint, Vincze Bálint, Volner Bence, Horváth Félix, Kiss Patrik, Kovács Máté Péter, Kárász Noel, Sodics Ádám

Edző: Sziffer András

SZILÁGYI FUTSAL: Szabó Bence, Szili Adrián, Molnár Raul, Dorogi Benjámin, Ábrahám Botond, Koncsol Norbert, Gertner Dominik, Lengyel Máté, Meczner Boldizsár

Edző: Németh Gábor

Gólszerzők: Volner Bence 2 (2’, 18’), Puhr Bálint 2 (10’, 18’), Kiss Patrik 16’, Molnár Raul (25’ öngól), Soronics Gergő (38’) ill., Molnár Raul 2 (5’, 22’), Lengyel Máté 2 (21’, 25’)

Az U17-es korosztályban szereplő gárdánk ötgólos vereséget szenvedett a fővárosi csapattól.

Sziffer András: „A bajnokságot veretlenül vezető Szilágyi Futsal ellen nem a legjobb előjelekkel kezdtünk, mivel több alapemberünk is hiányzott, ezért az U15-ös csapatunkból kaptak többen is játéklehetőséget. Harcosan kezdtünk, és meglepetésre a második percben Böröcz Marcell révén sikerült megszereznünk a vezetést. A bekapott gól után nagyobb sebességre kapcsolt a vendégcsapat, akik a minőségi fölényüket kihasználva, tetszetős támadásokat vezetve, szép gólokat szerezve nagyarányú előnyt alakítottak ki a szünetre (1-6). A második félidő ott folytatódott, ahol az első abbamaradt: mi védekeztünk, és csak elvétve jutottunk el az ellenfél kapujáig, mert a Szilágyi nagy nyomást helyezett ránk, emiatt az eladott labdáinkból, illetve a tudatos támadásaikból tovább növelték vezetésüket, és egészen 11 gólig meg sem álltak (1-11), megérdemelten nyertek ekkora különbséggel. Hatalmas volt az eltérés a két csapat játéktudása között, ettől függetlenül a mérkőzés végéig lelkesen játszottunk, megpróbáltuk megnehezíteni a Szilágyi dolgát, ami most ennyire volt elég”

FIÚ FUTSAL I. OSZTÁLY U-17 NYUGATI CSOPORT 20. FORDULÓ

HALADÁS VSE – SZILÁGYI FUTSAL 1-11 (1-6)

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Győrfy Balázs, Körmendy Gábor, Böröcz Marcell, Pintér Rafael, Vajda Dávid, Ujhelyi Barna, Horváth Dominik, Kiss Márton, Kozák László, Nagy Barnabás, Ávár Dominik

SZILÁGYI FUTSAL: Koncsol Norbert, Bognár Patrik, Molnár Dániel, Schalbert Dominik, Varga Milán, Hajdu Márton, Ódor Balázs, Dorogi Gergő, Juhász Viktor, Tóth Benedek, Őri Bálint

Gólszerzők: Böröcz Marcell (2’) ill. Bognár Patrik 8 (7’, 8’, 18’, 19’, 24’, 33’, 33’, 39’), Molnár Dániel 2 (9’, 31’), Varga Milán (16’)

U11-es gyermekeink számára véget ért az idei bajnokság, fiataljaink bronzérmesek lettek.

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-11 FELSŐ-HÁZ 3. FORDULÓ

Edzők: Jáger Sándor, Vas Ádám

Keret: Dömötör Marcell, Mühl Márk, Kovács Lara, Hancz Gergely, Anderkó Zalán, Végh Léna, Kiss Benedek, Novák Barnabás, Ványi Csaba, Porpáczy Barnabás, Vajda Olivér, Dobos Donát, Jáger Noel

KŐSZEGI LÓRÁNT FC "B" - HALADÁS VSE 2-2 (1-0)

Gólszerzőink: Mühl Márk (26’), Kiss Benedek (27’)

Kék Sünik ULC Körmend - HALADÁS VSE 1-0 (0-0)

HALADÁS VSE - KŐSZEGI LÓRÁNT FC "A" 2-3 (2-2)

Gólszerzőink: Hancz Gergely (10’), Jáger Noel (15’)

HALADÁS VSE - FOCI FC U-11 "A" 3-2 (2-0)

Gólszerzőink: Kiss Benedek 2 (6’, 29’), Novák Barnabás (9’)

Jáger Sándor edző: „Az idei évben is heti három edzéssel készültünk a bajnokságra, amelyben az előző szezonhoz képest két forduló helyett három szerepelt a kiírásban, ennek nagyon örültünk, mert több meccset játszhattak a gyermekek. Sajnos a koronavírus-járvány miatti megbetegedések sokszor megnehezítették a mi felkészülésünket is. Az első fordulóban kicsit beragadtunk, de ahogy újra együtt tudtunk dolgozni, és teljes volt a keret az edzéseken, úgy jöttek a szép eredmények a folytatásban. Nagyon sok olyan mérkőzésünk volt, ami szemre is tetszetős és nagyiramú volt. A Kőszeggel és a Sárvárral is ki-ki meccseket vívtunk, nagy szurkolással támogatva a lelátóról. Visszatekintve a szezonra, nagyon értékes harmadik helyet szereztünk meg, jó úton haladunk. Köszönjük a szülőknek a támogatást és a szurkolást, és azt, hogy töretlen lelkesedéssel hozzák a gyerekeket az edzésekre! Az tréningeket természetesen folytatódnak, ahol a jövőben is a gyerekek fejlődése a célunk”