U17-eseink magabiztosan, 6–2-re győzték le a Rubeolát, míg hiányos keretű U20-asaink 7–1-es vereséget szenvedtek a csömöri gárda ellen a Haladás Sportcsarnokban. U15-ös fiataljaink a Lurkó otthonában szenvedtek vereséget.

U20

2023. január 28., szombat 15:15

MLSZ Országos Futsal U20 13. forduló

HALADÁS VSE – RUBEOLA FC 1-7 (0-3)

HALADÁS VSE: Soronics Gergő – Körmendy Gábor, Knizs Olivér, Sodics Ádám, Kiss Patrik, Győrfy Balázs, Ujhelyi Barna, Novák Dániel, Szalóki-Varsányi Bendegúz

Edző: Sziffer András

RUBEOLA FC: Csikós Erik – Schiszler Bertalan, Hudra András, Kovács Balázs, Beteschek Krisztián, Oláh Kristóf, Nagy Norbert, Ördög Balázs, Katona Noel, Rohrbeck Balázs

Edző: Jávor István

Gólszerzők: Sodics Ádám (34’), ill., Katona Noel (7’), Kovács Balázs (11’), Rohrbeck Balázs (14’), Beteschek Krisztián 2 (23’, 37’), Nagy Norbert (30’), Ördög Balázs (34’)

Sziffer András vezetőedző: „A korosztály egyik legerősebb csapata ellen jelen állapotunkban a tisztes helytállás volt a cél. Az ellenfél fiataljai között többen is az NB I.-es csapatukban pallérozódnak, nálunk pedig egyéb okok miatt több hiányzó van, akiket az U17-es korosztályból pótoltunk. Így csak megnehezíteni tudtuk a vendégek dolgát, akik megérdemelten nyerték meg a mérkőzést. Küzdöttünk becsülettel, de a lehetőségeit remekül kihasználó vendégek ellen ez csak ennyire volt elég”

U17

2023. január 28., szombat 13:30

MLSZ Országos Futsal U17 13. forduló

HALADÁS VSE – RUBEOLA FC 6-2 (4-1)

HALADÁS VSE: Őri Dávid – Tóth-Szatmári Zétény, Lajos Dávid, Kovácsics Richárd, Varga Mátyás, Rosta Dániel, Horváth Mátyás, Kiss Márton, Nagy Barnabás, Bauer Marcell

RUBEOLA FC: Rácz Marcell – Juhász Roland, Kelemen Márton, Lőrincz Ádám, Juhász Milán

Gólszerzők: Lajos Dávid 2 (1’, 34’), Bauer Marcell 2 (10’, 12’), Varga Mátyás (16’), Tóth-Szatmári Zétény (38’), ill. Juhász Milán (17’, 30’)

Sziffer András vezetőedző: „Az első félidő közepén már négy góllal vezettünk, majd a 17. percben szépíteni tudott a vendégcsapat, ami egyben a félidei eredményt is jelentette (4-1). A második játékrészben nagyon hullámzó volt a játék, a Rubeola az emberfölényes játékkal is megpróbálkozott, hogy faragjanak hátrányukból, ez pedig a 30. minutumban sikerült is nekik (4-2), de pár perccel később jött a válasz részünkről (5-2), majd három perccel a mérkőzés vége előtt az utolsó találatunkkal a végeredményt is kialakítottuk (6-2). Két ellentétes félidőt produkáltunk, az elsőben magabiztosan, látványosan, sok helyzetet kialakítva játszottunk, és tettünk háromgólos előnyre szert; míg a másodikban kapkodóan, könnyelműen, sok rossz döntést hozva játszottunk, de a győzelmünk egy pillanatra sem forgott veszélyben. Gratulálok a játékosoknak a győzelemhez és az eredményes játékhoz!”

U15

2023. január 28., szombat 09:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 4. FORDULÓ

LURKÓ UFC – HALADÁS VSE „A” 3-1 (1-0)

HALADÁS VSE U-15 „A”: Thész Barnabás – Naisz Ádám, Szekér Milán, Dömötör József, Paukovits Márton, Molnár Ákos, Kovács Marcell, Abért Armand

Edzők: Vidák Balázs, Hajmási Milán

Gólszerzőnk: Kovács Marcell (42’)

Vidák Balázs: „Kiegyenlített mérkőzésen kaptunk ki, de az ellenfél jobban használta ki a helyzeteit! Ettől függetlenül a játékkal elégedett voltam!”

2023. január 28., szombat 10:15

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 6. FORDULÓ

LURKÓ UFC – HALADÁS VSE „B” 7-1 (3-1)

HALADÁS VSE U-15 „B”: Horváth Áron, Horváth Balázs, Kajcsos Dániel, Prodán Dorián, Horváth Ákos, Varga Jenő, Bognár Barnabás

Gólszerzőnk: Prodán Dorián (11’)

Vidák Balázs:Sajnos gyengén játszottunk, a játék minden elemében felülmúlt minket a hazai csapat!