U20-as és U17-es futsalosaink is legyőzték a DEAC korosztályos csapatát a Haladás Sportcsarnokban. U20-asaink háromgólos hátrányból fordítottak, és nyertek magabiztosan; míg U17-eseink egy végletekig kiélezett csatában diadalmaskodtak. U15-ös együtteseink közül „A” csapatunk fölényes győzelmet aratott a Lukácsháza ellen, míg „B” jelű gárdánk alulmaradt a celldömölkiekkel szemben.

U20

2022. november 12., szombat 16:00

MLSZ Országos Futsal U20 7. forduló

HALADÁS VSE – DEAC 8-3 (3-3)

HALADÁS VSE: Soronics Gergő – Vincze Bálint, Novák Dániel, Kiss Patrik, Kárász Noel, Németh Krisztián, Puhr Bálint, Sodics Ádám, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Körmendy Gábor

Edző: Sziffer András

DEAC: Májer Mihály – Kiss István, Mizsei Zalán, Makai Levente, Petróczki Ádám, Kása Bence, Takács Márk, Lilik Bálint, Hoksz Máté, Szucsányi Sándor

Edző: Orosz Dániel

Gólszerzők: Kiss Patrik (14’), Puhr Bálint 4 (16’, 26’, 27’, 35’), Novák Dániel (18’), Komádi Benjamin (22’ – öngól), Vincze Bálint (30’) ill., Komádi Benjamin (2’), Sándor Krisztián (6’), Kopjári Soma (7’)

Sárga lap: Farkas Milán (15’), Molnár Szabolcs (17’), Szalóki-Varsányi Bendegúz (27’), Tóth Csaba (35’)

Sziffer András vezetőedző: „Finoman szólva sem kezdődött számunkra jól a mérkőzés, alig telt el hét perc és már hárommal vezetett a DEAC. Ezt követően magasabb sebességre kapcsoltunk, rendeztük a védekezésünket, és a feljavult támadójátékunknak köszönhetően a 14. perctől jöttek a gólok is, így a félidő végére sikerült egyenlítenünk, ami a második félidőre bizakodásra adhatott okot (3-3). A második játékrészben már nem volt kérdés, hogy melyik csapat nyeri a találkozót, mert a nagy nyomást nem sokáig bírta riválisunk, akik egy öngólt követően összeestek, majd sorra kapták a találatokat. A mérkőzés összképe alapján vendégeink csak megnehezíteni tudták a dolgunkat, de így sem tudták elkerülni a nagymértékű vereséget (8-3). Gratulálok a csapatnak, mert nem csak eredményesen, hanem az első tíz percet leszámítva jól is játszottak!”

U17

2022.november 12., szombat 14:15

MLSZ Országos Futsal U17 7. forduló

HALADÁS VSE – DEAC 4-3 (0-2)

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Varga Mátyás, Kovácsics Richárd, Lajos Dávid, Tóth-Szatmári Zétény, Bognár Botond, Bozzay Márton, Horváth Mátyás, Ujhelyi Barna, Böröcz Marcell, Kiss Márton, Bauer Marcell, Varga Bence, Nagy Barnabás

DEAC: Vojth Balázs – Ficsor Bálint, Varga Zoltán, Győri Balázs, Gali Szabolcs, Szatmári Buda, Vona Ferenc, Bessenyei Marcell, Kovács Máté, Tasi Balázs, Szabó Rajmund

Edző: Harmati Tamás

Gólszerzők: Kovácsics Richárd 3 (27’, 33’, 40’), Lajos Dávid (34’) ill. Ficsor Bálint (12’), Kovács Máté 2 (18’, 35’)

Sárga lap: Gali Szabolcs (8’), Vona Ferenc (8’), Győri Balázs (16’), Nagy Barnabás (16’), Lajos Dávid (39’),

Sziffer András vezetőedző: „Az egész mérkőzést nagy küzdelem jellemezte, az első félidőben kétgólos előnyre tett szert a DEAC, jól sáfárkodtak a helyzeteikkel, ugyanakkor nekünk is megvoltak a lehetőségeink, de azok sajnos kimaradtak. A második játékrészben egy sokkal agresszívebb, egységesebb arcunkat mutattuk, ami gólokban is megmutatkozott. Először Kovácsics Richárd duplázott, majd Lajos Dávid volt eredményes a 34. percben, amivel átvettük a vezetést, de nem sokáig örülhettünk, mert egy minutummal később egyenlítettek a hajdúságiak. A hajrára is maradt izgalom bőven, mindkét fél a győzelemre hajtott, és veszélyeztettet is több alkalommal. Végül a győztes találatot egy pontrúgást követően Kovácsics Richárd szerezte meg, miután átlövése a hálóban kötött ki. Erre már nem volt válasza a vendégeinknek, így egy fordulatos és kiegyenlített párharcot sikerült megnyernünk. Az első félidőben rossz felfogásban játszottunk, ezt meg tudtuk változtatni a második húsz percre, igazi csapatként küzdöttünk, ami meg is hozta az eredményét. A feljavult teljesítményünknek köszönhetően egy döntetlenszagú összecsapáson sikerült begyűjtenünk a három pontot, amihez gratulálok minden játékosnak!”

U15

U15-ös fiataljaink közül „A” csapatunk magabiztosan győzte le ellenfelét, míg „B” jelű együttesünk vereséget szenvedett a Haladás Sportcsarnokban.

2022. november 13., vasárnap 11:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 8. FORDULÓ

SCHOTT LUKÁCSHÁZA SE – HALADÁS VSE „A” 4-7 (1-3)

HALADÁS VSE U-15 „A”: Thész Barnabás – Naisz Ádám, Kovács Marcell, Vessző Botond, Abért Armand, Dömötör József, Szekér Milán

Edzők: Vidák Balázs, Hajmási Milán

Gólszerzőink: Abért Armand 2 (9’, 58’), Vessző Botond 2 (19’, 33’), Szekér Milán 2 (48’, 66’), Naisz Ádám (54’)

Hajmási Milán edző: „Gratulálok a fiúknak, végig uraltuk a mérkőzést, sok jó dolgot csináltunk! Természetesen voltak hibáink is, melyeken javítani fogunk az edzéseken!”

2022. november 13., vasárnap 10:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 17. FORDULÓ

HALADÁS VSE „B” – CVSE Vulkánfürdő 1-7 (1-4)

HALADÁS VSE U-15 „B”: Horváth Áron – Varga Jenő, Bognár Barnabás, Horváth Balázs, Horváth Ákos, Kajcsos Dániel, Tóth Gábor, Jakab Nándor

Gólszerzőnk: Varga Jenő (30’)

Hajmási Milán edző: „Lassan, körülményesen játszottunk, sok rossz döntést hoztunk, az ellenfél a játék minden elemében fölénk kerekedett, akik ilyen mértékben is megérdemelten nyertek”