NB II.-es futsalegyüttesünk 6-0-s vereséget szenvedett a REAC vendégeként.

Másodosztályú csapatunkat sem kímélte a járvány, a bevethető játékosok közül pedig Vidák Balázs és Homlok Levente az NB I.-es együttesünkben szerepeltek, így számos játékosát kellett nélkülöznie Sziffer Andrásnak. Ennek ellenére az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán, mindkét csapat a biztonságot helyezte előtérbe, kevés igazán nagy helyzet alakult ki, ez az eredményben is megmutatkozott, gól nélkül ért véget a játékrész. (0-0). A második félidőben fokozni tudta a tempót a REAC, ráadásul hibáinkat is jól használta ki, mi pedig nem tudtunk eredményesek lenni támadásainkból. A csömöriek végül 6-0-ra nyerték meg a találkozót, és tartották otthon a 3 pontot.

Sziffer András, vezetőedző: A mennyiségi és minőségi fölényét is érvényesíteni tudta a REAC. Tartalékos, fiatal csapatunknak ma ennyire futotta a jó játékerőt képviselő hazaiakkal szemben

FÉRFI FUTSAL NB II. NYUGATI CSOPORT 15. FORDULÓ

REAC SPORTISKOLA SE – HALADÁS VSE 6-0 (0-0)

REAC Sportiskola SE: Tusor Dominik, Lückl Levente, Szántovszki Soma, Kiss Tamás, Hegyi Péter, Sztojanovits Zoltán, Kaszala Patrik, Lengyel Attila, Kollár Zsolt, Orosz Ákos

Haladás VSE: Németh Krisztián – Kárász Noel, Knizs Olivér, Horváth Bendegúz, Horváth Félix, Volner Bence, Horváth Zénó, Dobos Dávid, Vincze Bálint

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Kiss Tamás 4 (23’, 28’, 33’, 37’), Szántovszki Soma (33’), Sztojanovits Zoltán (40’)