Az Érd 9:1 arányú legyőzése után újfent fölényes győzelmet aratott az NB II. Nyugati-csoportjában szereplő futsalcsapatunk. Vidák Balázs tanítványai ezúttal a REAC együttesét páholták el 20:4-re.

A pontvadászat 9. fordulójában lejátszott derbit a vendég Haladás VSE II. az ötödik, míg a hazai REAC-SISE a hetedik helyről várta, így akár még egy szoros mérkőzés is lehetett volna a derbiből. Ehhez képest szabályos gólfesztivált rendeztek a szombathelyi fiatalok. Az első félidő végén ugyan még „csak” 6:3-ra vezettek a vasi zöld-fehérek, a második játékrészben viszont szó szerint padlóra küldték a fővárosiakat. A vége így 20:4 lett a Halinak, amivel a csapat feljött a tabella harmadik helyére.

Vidák Balázs edző: - Gratulálok a srácoknak. Megtisztelték az ellenfelet azzal, hogy végig koncentráltan, fegyelmezetten játszottak.

REAC-SISE-Haladás VSE II. 4:20 (3:6)

A Haladás gólszerzői: Nagy Kevin 4 (23., 30., 35., 40.), Gyenese Ádám 3 (6., 28., 29.), Németh Zoltán 3 (10., 29., 33.) Kajáry Dominik 2 (6., 9.), Péter Ábrahám 2 (14., 31.), Sipos Gergő 2 (31., 37.), Homlok Levente (20.), Papp Zsombor (38.), Gerencsér Antal (39.), Hornok Dávid öngól (33.)