Két döntetlennel, valamint két vereséggel zárta az őszi szezont az I. osztályú bajnokságban szereplő két korosztályos futsal csapatunk. Ettől függetlenül az U20-as együttesünk a tabella első, míg az U17-es az ötödik helyéről várja a folytatást.

A korosztályos bajnokság 6. fordulójában mindkét együttesünk hazai pályán fogadta az Aramis csapatát. Sajnos mindkét gárdánk döntetlennel zárta mérkőzését.

Az U20-as legénység még 59 másodperccel a derbi vége előtt is vezetett 3:2-re, ám akkor elég volt egy kis figyelmetlenség és egy pontrúgás után egyenlítettek a fővárosiak.

Az U17-es csapat még nagyobb előnyt herdált el, ugyanis fiataljaink a 35. percben még két góllal jártak előrébb. A találkozó hajrájában azonban a vendégek kétszer is bevették a mieink kapuját, így 5:5 arányú döntetlenre mentették az összecsapást.

A 7. játéknapon a TFSE elleni fővárosi vendégjáték viszont nem tartogatott ilyen esélyeket. A program a két U17-es legénység összecsapásával kezdődött és a házigazdák simán nyertek 6:0-ra. Ezzel szemben az U20-asaink az első félidőben még nagyon jól tartották magukat, de a 3:3-as állásról kezdődő második játékrészben elemi hibákat vétettek és végül simán kikaptak 11:4-re.

Ettől függetlenül az U20-as csapatunk a tabella első helyén „telel”, az U17-es pedig az ötödik pozícióból várja a folytatást.

Haladás VSE U20-Aramis SE U20 3:3 (1:2)

Gólszerzők: Vatamaniuc-Bartha D., Papp Zs., Németh B.

TFSE-Szertársport.hu U20-Haladás VSE U20 11:4 (3:3)

Gólszerzők: Sóvári B. (öngól), Horváth F., Horváth N., Horváth Z.

Haladás VSE U17-Aramis SE U17 5:5 (2:1)

Gólszerzők: Knizs O. 2, Kiss P 2., Lökkös G.

TFSE-Szertársport.hu U17-Haladás VSE U17 6:0 (5:0)