Felnőtt labdarúgóink 3-3-as döntetlennel osztozkodtak a pontokon a Kőszeg együttesével. Buzás László, Pap Márton és Varga Csaba jegyezték találatainkat a mérkőzésen.

Megyei I. osztályú csapatunk a bajnokság 22. fordulójában a Kőszeg együttesét fogadta a Haladás Sportkomplexumban.

„Az osztály dinamikáját magasan meghaladó iramban kezdődött a mérkőzés. Az első negyedórában egy gyors gólváltást követően két óriási ziccert hibáztunk, így a 4-2 helyett egy szabadrúgás után a vendégek szereztek újra vezetést. A második félidőben sikerült korán egyenlítenünk, de a győztes találatot nem sikerült bevinnünk. Itt is meg volt a lehetőség erre, de lövés helyett még át akartuk venni az ötösön a labdát, ami elpattant, így oda lett a helyzet és a fordítás. Sőt! A vendégek utolsó kontrája újabb góllal büntethetett volna, de ez is kimaradt. Ellenfelünk jelenlegi helyezése csaló képet mutat, mert sokkal jobb csapat annál, hogy a kiesés ellen küzdjön. Fásultak, tompák voltunk. Két meccs alatt hat gólt kaptunk, óriási védekezésbeli hibákat vétettünk. Az utolsó húsz perc támadójátéka sem tetszett, ekkor nagyon szervezetlenek voltunk, nem jól osztottuk el a területeket. Pedig a fáradó ellenfél ellen minőségibb előnyöket kellett volna teremteni, amikből még több helyzetig juthattunk volna. Kisebb hullámvölgybe kerültünk, csak rajtunk múlik, hogy mikor és hogyan mászunk ki belőle” - értékelt Szenczi Imre a mérkőzést követően

VAS MEGYEI I. OSZTÁLY 22. FORDULÓ

Haladás VSE-Zanati SE – KŐSZEGI LÓRÁNT FC 3-3 (2-3)

Haladás VSE-Zanati SE: Luisser Márk – Buzás László, Szőts Máté, Simon Levente (Baumgartner Bálint 46’), Pap Márton, Pergel Dániel (Németh Gábor 74’), Szenczi Bence, Iván Gergő, Nagy Bence, Varga Csaba, Péter Ábrahám, Molnár Tamás, Németh Ede

Vezetőedző: Szenczi Imre

KŐSZEGI LÓRÁNT FC: Németh Márk – Lintner Dénes, Kovács Dominik, Szabella Olivér, Csák Dominik, Prán Adrián, Rákhely Martin, Németh András, Molnár Csaba (Szűcs Norbert 81’), Fehér Dániel, Rácz Balázs, Őri Gábor

Gólszerzők: Buzás László (7’), Pap Márton (14’), Varga Csaba (52’) ill., Kovács Dominik 2 (4’, 37’) Fehér Dániel (12’)

Április 15-én, pénteken 17 órakor a Jánosháza vendégeként lépünk pályára a 23. fordulóban.