Az I. osztályú korosztályos futsalbajnokság nyugati csoportjának 14. fordulójában felemás eredményeket értek el utánpótláscsapataink. A Kastélydombi SE ellen hatalmas csatában U20-as együttesünk pontot tudott menteni, míg az U17-es alakulatunk 3-2-es vereséget szenvedett. A megyei korosztályos bajnok U15-ös fiataljaink pedig 14 góllal nyerték meg utolsó mérkőzésüket.

Felforgatott csapattal várta U20-as csapatunk a 14. fordulót. A Sziffer András edzette fiatalok a Kastélydombi SE alakulatát látták vendégül a Haladás Sportkomplexumban. A találkozón két játékosunkat kivéve az U17-es csapatunk játszott egy fizikálisan erős és jó képességű ellenfél ellen. Együttesünk ennek ellenére sem hátrált meg és remek védekezés mellett jutott erő a támadások szervezésére is. Azonban a kisebb védelmi megingásokat kihasználták a nagyobb tapasztalattal rendelkező vendégek, így kétgólos hátránnyal fejeztük be az első játékrészt. A második félidőben végig emberfölényes megoldással próbáltuk meglepni ellenfelünket, ami sikerült is és hatékonynak bizonyult. Több lehetőségünk is akadt, melyekből kettőt gólra is tudtunk váltani. Riválisunk a térfélcserét követően pontatlanabbul játszott és a labdát a mieink birtokolták túlnyomórészt, így megérdemelten szereztünk pontot a fiatalokra épített együttesünkkel.

Sziffer András, vezetőedző: - Gratulálok az U17-es játékosoknak és a többieknek is a remek helytállásért! Nem ijedtek meg, sőt bátran és határozottan játszottak egy jó képességű ellenfél ellen. Ráadásul tették mindezt úgy, hogy kétgólos hátrányból sikerült felállni és pontot szerezni!

Haladás VSE U20 - Kastélydombi SE U20 3-3 (1-3)

Gólszerzők: Horváth Zénó (2.), Knizs Olivér (29., 36.)

Nem volt könnyű helyzetben az U17-es csapatunk sem, amely a papíron gyengébb Kastélydombi SE fiataljaival mérte össze tudását. Vidák Balázs keretét 14-15 éves játékosok alkották, így nemcsak magasságban, és erőben, de nagyobb rutinnal is rendelkeztek a vendégek. Az első félidőben több helyzetet is kidolgoztak a felek, de csak két gól esett - igazságos elosztásban. Először a 9. percben a 14 esztendős Szalóki-Varsányi iratkozott fel a góllövőlistára, amit azonnal egalizáltak a vendégek. A második játékrészben is kemény párharcokra került sor, a kapu előtt viszont a Kastélydombi SE volt határozottabb, így három ponttal távoztak a Rohonci útról.

Haladás VSE U17 - Kastélydombi SE U17 2-3 (1-1)

Gólszerzők: Szalóki-Varsányi Bendegúz (9.), Németh Kristóf (27.)

Már az előző fordulóban biztossá tették első helyüket fiataljaink a megyei bajnokságban, de az utolsó találkozót is komolyan vették. „A” csapatunk a Vasvár együttesét látta vendégül.

Vidák Balázs, vezetőedző: - Gratulálok a fiúknak, jól játszottak, de sajnos sokat számított, hogy 2 évvel idősebbek ellen szerepeltek, de büszke vagyok rájuk!

Vasvár VSE U15 – Haladás VSE „A” U15 1-15 (0-8)

Gólszerzők: Szalóki-Varsányi Bendegúz (1., 10., 32., 35.), Novák Dániel (4., 20., 38.), Vajda Dávid (7., 37.), Horváth Mátyás Levente (9., 30., 36., 37.) Körmendy Gábor Ferenc (15.), Nagy Barnabás (20.)