Utánpótlás-futsalcsapataink kettő győzelem mellett három vereséget, valamint egy döntetlent gyűjtöttek be. U19-eseink és U17-eseink két egymást követő napon is mérkőztek. Előbbi szombaton 3–1-re kikapott a DEAC legénységétől, majd vasárnap 12–3-ra verte a Csengert. U17-eseink viszont a DEAC ellen 7–1-re győztek, míg a Csengertől 5–3-as vereséget szenvedtek. U15-ös „A” csapatunk 4–4-re végzett a CVSE ellen, a „B” azonban 7–3-ra kikapott a Kőszegi Lóránt legénységétől.

U19

2024. január 20., szombat 16:15

MLSZ Országos Futsal U19 14. forduló

Haladás VSE – DEAC  1–3 (1–1)

Haladás VSE: Győrfy Balázs – Szalóki-Varsányi Bendegúz, Körmendy Gábor, Novák Dániel, Sodics Ádám, Tóth Péter, Varga Bence, Kiss Márton, Farkas Balázs, Szabó Bence

Edző: Sziffer András

DEAC: Gali Szabolcs – Székely Hunor, Varga Zoltán, Tóth Barnabás, Kovács István, Balogh Máté, Farkas Milán, Puskás Attila

Edző: Harmati Tamás

Gólszerzők: Sodics Ádám (2’), ill. Tóth Csaba (19’), Székely Hunor (24’), Tóth Barnabás (32’)

Sziffer András: „Nem a legjobb előjelekkel vártuk a találkozót, mert betegség, sérülés és fontos elfoglaltság miatt egy fél csapatra való játékos hiányzott, ami az első félidőben még nem látszott meg. Ez a fegyelmezett, koncentrált játékunknak volt köszönhető (1–1). A második felvonás is kiegyenlített játékkal kezdődött. Igaz többet birtokolta az ellenfél a labdát, amiből adódóan meg is szerezték a vetetést a 24. percben (1–2). Nem sokkal később akár egyenlíthettünk is volna, de ordító helyzetben sem sikerült az üres kapuba találnunk. Később az egyre jobban fáradó csapatunk védekezésbeli megingását kihasználva a 32. percben növelték az előnyüket a vendégek (1–3). Ez a gól el is döntötte a találkozót, mert hiába próbálkoztunk az emberfölényes játékkal, ez sem hozott sikert, mert sok volt benne a pontatlanság, így a vendégcsapat elvitte a három pontot. Sajnálhatjuk a sok hiányzót, mert a látottak alapján nagy esélyünk lett volna a győzelemre, ettől függetlenül remekül helytálltunk, de ez ma nem ért pontot”

2024. január 21., vasárnap 17:15

MLSZ Országos Futsal U19 23. forduló

Haladás VSE – Csenger Futsal 12–3 (6–1)

Haladás VSE: Tóth Péter –  Körmendy Gábor, Sodics Ádám, Dobos Dávid, Szalóki-Varsányi Bendegúz, Kiss Márton, Novák Dániel, Farkas Balázs, Varga Bence

Csenger Futsal: Ferenczi Máté – Buda Zsolt, Gere Csaba, Pocsai Alex, Jónás Gergely, Osztolykán Sándor, Orosz Rudolf, Tkacsuk Anatolij

Edző: Gere László

Gólszerzők: Sodics Ádám 4 (2’, 4’, 15’, 36’), Szalóki-Varsányi Bendegúz 3 (8’, 16’, 33’), Dobos Dávid 3 (9’, 23’, 37’), Farkas Balázs 2 (24’, 26’), ill. Gere Csaba 2 (5’, 24’), Szalóki-Varsányi Bendegúz (öngól, 37’)

Sziffer András: „Tartalékos csapatunk a játék minden elemében felülmúlta a vendégeket és ilyen mértékben is megérdemelten nyert. Az ellenfél kapus nélkül érkezett, akit mezőnyjátékossal pótoltak, ezzel megkönnyítve a dolgunkat. Ettől függetlenül is nagy volt a különbség a két csapat között, csak a mértéke volt kérdéses. Jár a gratuláció az eredményért, valamint azért, mert nem becsültük le az ellenfelet. Maximális teljesítményre törekedtünk, ami magabiztos győzelmet eredményezett”

U17

2024. január 20., szombat 14:30

Országos Futsal U17 14. forduló

Haladás VSE – DEAC 7–1 (3–0)

Haladás VSE: Bognár Botond – Horváth Mátyás, Kovácsics Richárd, Varga Mátyás, Tóth-Szatmári Zétény, Rosta Dániel, Szekér Milán, Horváth Márton, Gadó Dominik, Nagy Barnabás, Bauer Marcell

DEAC: Balog Olivér – Karacs Deli Levente, Komádi Dominik, Barna Szabolcs, Vaskó Gábor, Gyöngyösi Zsombor, Ficsor Bálint, Bessenyei Marcell, Papp Zente Hunor, Kéki László

Gólszerzők: Horváth Mátyás 4 (1’, 4’, 28’, 37’), Varga Mátyás (3’), Bauer Marcell (34’), Kovácsics Richárd (40’), ill. Komádi Dominik (29’)

Sziffer András: Remekül kezdtük a találkozót, jó volt a helyzetkihasználásunk, így a 4. percben már 3–0 volt a javunkra. A folytatásban is a mi akaratunk érvényesült, de újabb gól a szünetig már nem esett, így biztos vezetés tudatában mehettünk a pihenőre. A második félidőben sem változott a játék képe, jól védekeztünk és veszélyesen támadtunk, ami újabb gólokat jelentett számunkra. Szám szerint négyet, amire eggyel tudtak válaszolni a vendégek, így alakult ki a végeredmény, ami magabiztos győzelmet hozott a számunkra (7–1). Minden tekintetben felülmúltuk a DEAC csapatát, és ilyen mértékben is megérdemelt a győzelmünk, amihez gratulálok a csapatnak!”

2024. január 21., vasárnap 15:30

Országos Futsal U17 23. forduló

Haladás VSE –Csenger Futsal 3–5 (3–1)

Haladás VSE: Bognár Botond – Horváth Mátyás, Varga Mátyás, Kovácsics Richárd, Bauer Marcell, Rosta Dániel, Nagy Barnabás, Gadó Dominik, Ódor Krisztián, Horváth Márton, Horváth Ádám

Csenger Futsal: Danó János – Balogh Alex, Henkel Bence, Mona Árpád, Tóth Zoltán, Fejes Patrik, Bíró Kristóf

Edző: Szilágyi Sándor

Gólszerzők: Bauer Marcell (10’), Kovácsics Richárd (14’), Varga Mátyás (17’), ill. Balogh Alex 3 (34’, 35’, 36’), Tóth Zoltán (9’), Mona Árpád (31’)

Sziffer András: Az előző napi jó teljesítményünk az első félidőig tartott, amelyben 3–1-es vezetésre tettünk szert. A második felvonás első felében növelhettük is volna az előnyünket, de kihagytuk a helyzeteinket, nem úgy a vendégcsapat, akik a 31. percben egyre zárkóztak. Majd jött az ellenfél gólkirály jelöltje, aki háromszor villant, amivel el is döntötte a három pont sorsát (3–5). A vereség ellenére jár a dicséret a srácoknak, mert jól helytálltak a tabella harmadik pozícióját elfoglaló Csenger ellen”

U15

2024. január 20., szombat 12:30

Vas Vármegyei Fiú Futsal U15 9. forduló

Haladás VSE „A” – Celldömölki VSE 4–4 (2–3)

Haladás VSE „A”: Thész Barnabás – Farkas Levente, Molnár Ákos, Dömötör József, Molnár Ábel, Varga Jenő, Kutasy Gordon, Kovács Olivér, Kovács Marcell

Edző: Gyimesi Máté

Gólszerzőink: Molnár Ákos (8’), Dömötör József (26’), Varga Jenő (50’), Burján Milán (öngól, 56’)

2024. január 20., szombat 13:30

Vas Vármegyei Fiú Futsal U15 10. forduló

Haladás VSE „B” – Kőszegi Lóránt FC 3–7 (1–4)

Haladás VSE „B”: Horváth Áron – Imre Patrik, Szalay Kevin, Horváth Ákos, Horváth Balázs, Tóth Gábor, Rózsa Áron, Kajcsos Dániel, Bognár Barnabás

Gólszerzőink: Bognár Barnabás (3’), Szalay Kevin (38’), Jagodics Dénes (öngól, 60’)

Gyimesi Máté: „Az „A” csapatunk jól játszott a Celldömölk ellen, kemény mérkőzésen igazságos eredmény született. A „B” együttesünknél jobb volt az ellenfél, megérdemelten nyert ilyen különbséggel is. Sok dologban kell még fejlődnünk”