U20-asaink fiatalabbjainkkal kiegészülve arattak 4–2-es sikert a Berettyóújfalu csapata felett, a párharcon a 16 esztendős Ujhelyi Barna és Vajda Dávid is első találatát jegyezte a korosztályban. U17-eseink csak az első félidőben tudták megszorongatni hajdúsági ellenfelüket, végül 5–2-es vereséget szenvedtek a Haladás Sportcsarnokban. U15-ös együttesünk 5–0-ra maradt alul a Söpte ellen, míg U13-asaink felső-házi tornájukat zárták felemás eredménnyel.

U20

2023. február 25., szombat 16:45

MLSZ Országos Futsal U20 17. forduló

HALADÁS VSE – MVFC Berettyóújfalu 4-2 (2-0)

HALADÁS VSE: Németh Krisztián – Kiss Patrik, Vajda Dávid, Novák Dániel, Knizs Olivér, Soronics Gergő, Ujhelyi Barna

Edző: Sziffer András

MVFC Berettyóújfalu: Mező Lőrinc – Korcsmáros Bence, Duró Dominik, Bacsa Levente, Tanka Levente, Takács Attila, Kovács Zsombor

Edző: Szitkó Róbert

Gólszerzők: Knizs Olivér (15’), Ujhelyi Barna (19’), Vajda Dávid (20’), Kiss Patrik (25’) ill., Duró Dominik 2 (29’, 31’), Kovács Kristóf (34’), Szűcs Dániel (40’)

Sziffer András vezetőedző: „A tabellán előttünk helyet foglaló Berettyó ellen sikerült megszereznünk a győzelmet, ráadásul négy meghatározó játékosunk is hiányzott, és az U17-esekkel kiegészülve még értékesebbnek érzem ezt a sikert. Az első félidőben háromgólos előnyre tettünk szert, először a 15. percben Knizs Olivér volt eredményes, majd a fiatal Ujhelyi Barna szerezte meg első találatát az U20-ban, végül az utolsó minutumban Vajda Dávid szerzett okos gólt, akinek szintén ez volt az első gólja a “nagyok” között (3-0). A második játékrész elején Kiss Patrik már négyre növelte vezetésünket, válaszul a vendégek folyamatosan a kapusukkal próbáltak emberfölényes játékból faragni a hátrányukból. Ebből a figurából nem voltak hatékonyak, viszont akcióból kétszer is betaláltak (4-2), ami a végeredményt is jelentette. Gratulálok a játékosoknak az elért eredményhez, és a szép találatokhoz!”

U17

MLSZ Országos Futsal U17 17. forduló

HALADÁS VSE – MVFC Berettyóújfalu 2-5 (0-1)

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Tóth-Szatmári Zétény, Varga Mátyás, Kovácsics Richárd, Nagy Barnabás, Szabó Bence, Kiss Márton, Bauer Marcell, Horváth Mátyás, Őri Dávid

MVFC Berettyóújfalu: Mező Lőrinc – Magyari Csaba, Takács Balázs, Mező Szabolcs, Füredi Milán, Blahó Örs, Nagy Richárd, Kun László, Hudák Botond

Edzők: Szitkó Róbert

Gólszerzők: Varga Mátyás 2 (32’, 40’) ill., Takács Balázs (11’), Hudák Botond (31’), Magyari Csaba 3 (32’, 36’, 37’)

Sziffer András vezetőedző: „A bajnokságot vezető MVFC ellen kellett volna megszereznünk a három pontot, amire az első félidőben látottak alapján lehetett is volna esélyünk. Kiegyenlített volt a küzdelem, mindkét kapu előtt megvoltak a lehetőségek, de míg mi kihagytuk azokat, addig a vendégek egyszer betaláltak. A második játékrészben már a Berettyóújfalu dominált, ugyanakkor a félidő közepéig jól tartottuk magunkat. Az utolsó tíz percben kerekedtek fölénk, négyszer is betaláltak, amire mi csak kétgóllal tudtunk válaszolni, és így megérdemelten nyertek. Hiányérzetem van, mert a helyzeteink megvoltak egy szorosabb eredmény eléréséhez, de el kell ismernem, hogy nem érdemtelenül nyert a MVFC. Jól helyt álltunk, megszorongattuk a bajnokesélyest, ami mindenképpen pozitív!”

U15

2023. február 25., szombat 11:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 7. FORDULÓ

HALADÁS VSE „B” – Söpte Sport Egyesület 0-5 (0-4)

HALADÁS VSE U-15 „B”: Horváth Áron – Tóth Gábor, Varga Jenő, Kajcsos Dániel, Horváth Ákos, Bognár Barnabás, Prodán Dorián

Vidák Balázs: „Sajnos egy félidőnyi előnyt adtunk ellenfelünknek, így megérdemelten vitte el a 3 pontot a Söpte csapata. Az első játékrészt teljes egészében átaludtuk, fordulás után már azt játszották a gyerekek, amit tudnak, de a kapu előtt bizonytalanok voltunk! Tanulunk a mérkőzésből, próbáljuk kijavítani a hibákat, hogy többet ezek ne forduljanak elő”

U13

Keretünk: Anderkó Zalán, Hancz Gergely, Dömötör Marcell, Ványi Csaba, Kovács Olivér, Mühl Márk, Molnár Nimród, Imre Patrik, Rózsa Áron, Dobos Donát, Horváth Dávid

Edzők: Vidák Balázs, Gyimesi Máté

Vas Megyei Fiú Futsal Rájátszás U-13 "A" csoport 2. forduló

2023. február 26., vasárnap

Haladás VSE – Sárvár FC 2-2 (0-2)

Gólszerzőink: Hancz Gergely (21’), Kovács Olivér (28’)

Haladás VSE – Lurkó UFC 2-3 (2-2)

Gólszerzőink: Kovács Olivér (4’), Kiss Benedek (6’)

Haladás VSE – Celldömölki VSE 5-2 (1-0)

Gólszerzőnk: Kiss Benedek 2 (16’, 40’), Horváth Noel (24’), Mühl Márk (25’), Kovács Olivér (30’)

Vidák Balázs edző:Minden mérkőzésünk kiélezett, szoros csatát hozott! Csapatunk végig koncentráltan, harcosan játszotta le a találkozóit, amiért dicséretet érdemelnek! Gratulálok a fiúknak az egész napos teljesítményükhöz, rengeteg dolgot viszontláttam az edzéseken gyakoroltakból. A befejezéseknél voltunk ma bizonytalanok, amit ki fogunk javítani