U20-asaink mindössze hatan utaztak a fővárosba, ahol nagy csatára késztették riválisukat, ám végül 3–1-es vereséget szenvedtek a TFSE otthonában. U17-eseink nagy akaratú játéka azonban pontokat is ért, megfordították a félidei állást, és magabiztos győzelmet arattak a budapestiek ellen. U15-ös „A” csapatunk szintén erősen foghíjas kerettel kényszerült kiállni a VAFA ellen, de fiataljaink elszántsága sikert kovácsolt, és 2–0-ra nyertek. Legkisebbjeink is remekeltek a rájátszásban, két győzelem és egy vereség volt az elmúlt játéknapjuk mérlege.

U20

2023. február 18., szombat 16:45

MLSZ Országos Futsal U20 16. forduló

TFSE-BESTRONG – HALADÁS VSE 3-0 (1-0)

TFSE-BESTRONG: Czeglédi Zsombor – Sági Dániel, Takács Gergely, Szűcs Dániel, Kovács Kristóf, Bálint Máté, Maár Zsombor, Sásdi Bence, Albert Gergő, Zólyomi András, Futó Tamás

Edző: Csernai Gábor

HALADÁS VSE: Soronics Gergő – Szalóki-Varsányi Bendegúz, Körmendy Gábor, Novák Dániel, Vajda Dávid, Ujhelyi Barna

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Albert Gergő (11’), Kovács Kristóf (34’), Szűcs Dániel (40’)

Sziffer András vezetőedző: „A csapat meghatározó játékosainak hiányában csak a tisztes helytállás lehetett a célunk, ami sikerült is, mert a mérkőzés végéig teljes erőbedobásra kényszerítettük a jó erőkből álló TFSE csapatát. Ahogy az várható volt, a hazaiak akarata érvényesült, mi elsősorban a védekezésre összpontosítottunk, próbáltunk kontrázni, míg a vendéglátók a sokmozgásos labdatartásból keresték a rést a védelmünkön. A 11. percben be is találtak a fővárosiak, ami egyben a félidei eredményt is jelentette (1-0). Ahogy az elsőben, úgy a második játékrészben is keményen és harcosan játszottunk, aminek a következménye egy kiállítás lett a 34. minutumban (2. sárgalap), a TFSE hamar gólra is váltotta emberfölényét (2-0). A folytatásban öt a négy elleni játékunkból többször is szépíthettünk volna, de sajnos ezek a helyzetek kimaradtak. Ezzel szemben ellenfelünk az utolsó percben egy elcsípett labdát az üresen hagyott kapunkba ívelt, így kialakítva a végeredményt (3-0). Csak gratulálni tudok a fiatal játékosaimnak a teljesítményükhöz, helytállásukhoz, és ahhoz főleg, hogy mindösszesen egy cserével is megnehezítették a hazaiak dolgát”

U17

2023. február 18., szombat 15:00

MLSZ Országos Futsal U17 16. forduló

TFSE-BESTRONG – HALADÁS VSE 3-6 (3-2)

TFSE-BESTRONG: Banai Gergely – Iványi Péter, Jusztin Kevin, Zámbó Zsombor, Gömöri Csongor, Bátai Zsombor, Rozgonyi Csaba, Személyi Sebestyén, Leier Dániel, Puhl Bertalan, Győri Bálint, Brödner Zsombor

Edzők: Szabó Zoltán, Csernai Gábor

HALADÁS VSE: Őri Dávid – Varga Mátyás, Tóth-Szatmári Zétény, Kovácsics Richárd, Nagy Barnabás, Rosta Dániel, Horváth Mátyás, Szabó Bence, Kiss Márton, Bauer Marcell

Gólszerzők: Iványi Péter 2 (7’, 19’), Zámbó Zsombor (19’), ill. Varga Mátyás 2 (15’, 35’), Kovácsics Richárd 3 (17’, 29’, 32’), Horváth Mátyás (40’)

Sziffer András vezetőedző: „A mérkőzés elején kapkodóan, sok hibával támadtunk, és a védekezésünk is hagyott kívánnivalót maga után, így nem véletlenül jutott előnyhöz a hazai csapat egy szögletrúgást követően a 7. percben (1-0). A bekapott gól felébresztette a fiúkat, egyre bátrabban játszottak, feltoltuk védekezésünket, és ebből egy labdaszerzést követően Varga Mátyás egalizált (1-1). Két perccel később már nálunk volt az előny Kovács Richárd révén (1-2), amire a TFSE kihasználva védekezési hibáinkat rövid időn belül kétszer is válaszolt, így kialakítva a félidei eredményt (3-2). A második játékrészben is inkább a küzdelem dominált, mintsem a gördülékeny játék, viszont ebben jobbak voltunk: a 32. minutumban Kovácsics Richárd két találatával átvettük a vezetést (3-4), majd a 35. percben Varga Mátyás növelte vezetésünket (3-5), az utolsó percben pedig még Horváth Mátyás is betalált, ami egyben a végeredményt is jelentette (3-6). Nehéz „szülés” volt, de meglett az eredménye az akarásnak, ami három pontot ért. Egy nem túl szép, viszont annál küzdelmesebb mérkőzésen sikerült győznünk a második félidei jobb teljesítményünknek köszönhetően, amihez gratulálok a csapatnak!”

U15

2023. február 17., péntek 17:30

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 16. FORDULÓ

VAFA – HALADÁS VSE „A” 0-2 (0-1)

HALADÁS VSE U-15 „A”: Thész Barnabás – Molnár Ákos, Dömötör József, Bognár Botond, Mikos Máté

Edzők: Vidák Balázs, Hajmási Milán

Gólszerzőink: Bognár Botond (6’), Mikos Máté (62’)

Vidák Balázs: „Sajnos a betegségek és sérülések még mindig sújtják csapatunkat, így elég foghíjasan, csere nélkül léptünk pályára. Viszont akik ott voltak, azok küzdöttek és csúsztak-másztak a győzelemért. Gratulálok a fiúknak, végig fegyelmezetten, a taktikai utasításokat betartva játszottak, így megérdemelten nyertük meg a mérkőzést!”

2023. február 19., vasárnap 10:00

Söpte Sport Egyesület – HALADÁS VSE „B” 3-1 (1-0)

HALADÁS VSE U-15 „B”: Thész Barnabás – Horváth Ádám, Horváth Ákos, Varga Jenő, Horváth Áron, Imre Patrik, Bognár Barnabás, Tóth Gábor

Gólszerzőnk: Tóth Gábor (58’)

Vidák Balázs: „Jó iramú mérkőzésen nyert a helyzeteit jobban kihasználó Söpte, de dicséret illeti a mieinket is, akik jól és agresszíven játszottak az egész mérkőzés folyamán! Gratulálok a fiúknak, jól küzdöttek, helyenként jól is játszottak, sajnos a kapu előtti bizonytalanságunk miatt nem sikerült pontot, pontokat szereznünk”

U11

Keret: Dömötör Marcell, Vajda Olivér, Ványi Csaba, Kovács Lara, Novák Barnabás, Kalmár Kornél, Mendel Viktor, Berta Gergely, Kruczler Péter, Porpáczy Barnabás, Kalmár Zalán, Horváth Donát, Mendel Mátyás, Novák Benett, Végh Léna, Péter Bálint, Katona Sándor

Edzők: Pálmay Tamás, Vas Ádám

2023. február 19., vasárnap 13:00

Vas Megyei Fiú Futsal Rájátszás U-11 "A" csoport 2. forduló

Haladás VSE – KŐSZEGI LÓRÁNT FC „A” 1-4 (1-2)

Gólszerzőnk: Novák Benett (2’)

Haladás VSE – FOCI FC „A” 7-1 (3-1)

Gólszerzőink: Horváth Donát (7’), Kruczler Péter (13’), Kalmár Zalán (17’), Porpáczy Barnabás (22’), Ványi Csaba (27’), Kalmár Kornél 2 (31’, 36’)

Haladás VSE – SZOMBATHELYI FOCISULI L.E. „A” 15-1 (9-0)

Gólszerzőink: Mendel Mátyás (2’), Kovács Lara 2 (3’, 40’), Novák Barnabás 2 (4’, 37’), Horváth Donát 4 (5’, 8’, 9’, 18’), Ványi Csaba 6’, Végh Léna (15’), Kalmár Kornél (24’), Porpáczy Barnabás (27’), Novák Benett (28’), Péter Bálint (34’)

Pálmay Tamás:Összességében pozitívan zártuk a napot, sok jó egyéni teljesítmény mellett csapatszinten is sokat léptünk előre, gratuláció jár a fiúknak!