Utánpótláskorú futsalosaink közül U20-as és U17-es csapatunk sem bírt az Aramis korosztályos gárdáival. U15-öseink felemás eredményekkel meccseltek, valamint legkisebbjeink is pályára léptek.

U20

2023. január 14., szombat 13:00

MLSZ Országos Futsal U20 11. forduló

HALADÁS VSE – ARAMIS SE 1-5 (1-2)

HALADÁS VSE: Soronics Gergő – Kárász Noel, Körmendy Gábor, Puhr Bálint, Dobos Dávid, Győrfy Balázs, Novák Dániel, Kiss Patrik, Sodics Ádám, Szalóki-Varsányi Bendegúz

Edző: Sziffer András

ARAMIS SE: Bukodi Márk – Bélavári Botond, Korompay Ábel, Szücs Barna, Lévai Dániel, Jeney Bulcsú, Szente Bence, Horváth Bence, Ritter Gergely, Matolcsi Márton, Machalek Ádám, Berkes Gábor, Kis Tamás, Erdősi Soma

Edző: Szente Tamás

Gólszerzők: Novák Dániel (16’) ill., Korompay Ábel (12’), Lévai Dániel 2 (19’, 38’), Szücs Barna 2 (30’, 39’)

Sziffer András vezetőedző: „A listavezető Aramis megmutatta, hogy nem véletlenül tartanak ott ahol, mert hiába voltunk a mérkőzésen egyenrangú ellenfelei a vendégeknek, mégis vereség lett a vége. Ez a sok kihagyott helyzetnek köszönhető, illetve a remek napot kifogó vendégkapusnak, aki „élete formájában védett”, és nem utolsósorban a budaörsiek kiváló helyzetkihasználásának. A vereség ellenére gratulálok a játékosoknak, mert remekül helytálltak az éllovas ellen, és a találkozó összképe alapján ez egy ki - ki mérkőzés volt, de a helyzetkihasználás a javukra döntött, ezért megérdemelt a győzelmük”

U17

2023. január 14., szombat 11:15

MLSZ Országos Futsal U17 11. forduló

HALADÁS VSE – ARAMIS SE 3-5 (2-3)

HALADÁS VSE: Rosta Dániel – Kovácsics Richárd, Lajos Dávid, Tóth-Szatmári Zétény, Varga Mátyás, Bognár Botond, Vajda Dávid, Kiss Márton, Horváth Mátyás, Ujhelyi Barna, Bauer Marcell, Bozzay Márton, Böröcz Marcell, Nagy Barnabás

ARAMIS SE: Jeney Bulcsú – Isztolyka Bence, Körtélyesi Viktor, Szabó Péter, Pintér Ákos, Azari Balázs, Góg Zaránd, Kristóf Márk, Bán Gergő, Dúzs Dávid, Kovács Levente, Szabó Áron

Gólszerzők: Lajos Dávid (2’), Kovácsics Richárd (18’), Vajda Dávid (36’) ill., Körtélyesi Viktor (5’), Kristóf Márk 2 (11’, 33’), Bán Gergő (15’), Kovács Levente (26’)

Sziffer András vezetőedző: „Nagy küzdelem, kemény összecsapások és kiegyenlített játék jellemezte a mérkőzést. Az első félidő második percében megszereztük a vezetést, amire a későbbiekben hárommal válaszolt a vendégcsapat. A mieink nem adták fel, és még a játékrész végét jelző sípszó előtt sikerült betalálnunk, egyre csökkentve ezzel hátrányunkat a szünetre. A második félidőt nagyon elszántan kezdtük, megvoltak a lehetőségeink, de a gólokat ismét a budaörsiek szerezték, kihasználva védelmi megingásainkat, így a 33. percben már három volt a javukra (2-5). A párharc vége is izgalmas volt, mert a 36. minutumban sikerült betalálnunk (3-5), volt még hátra négy perc, így az 5-4 elleni játékkal próbálkoztunk, de csak helyzetekig jutottunk, így maradt a korábban kialakult eredmény. Küzdöttünk becsülettel, játékban sem voltunk gyengébbek, mint az ellenfél, viszont a befejezéseknél minőségi különbség volt a javukra, amivel megérdemelték a győzelmet”

U15

2023. január 8., vasárnap 11:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 1. FORDULÓ

SCHOTT LUKÁCSHÁZA – HALADÁS VSE „B” 2-5 (1-2)

HALADÁS VSE U-15 „B”: Horváth Áron, Kajcsos Dániel, Bognár Barnabás, Horváth Ákos, Horváth Balázs, Tóth Gábor, Varga Jenő, Jakab Nándor

Edzők: Vidák Balázs, Hajmási Milán

Gólszerzőink: Horváth Balázs 2 (26’, 63’), Bognár Barnabás (33’), Tóth Gábor (54’), Varga Jenő (68’)

Vidák Balázs:Gratulálok a fiúknak, mind az eredményhez, mind a mutatott játékhoz! Végig domináltunk a mérkőzésen, sok szép dolgot láttam viszont az edzésen gyakoroltakból. Külön öröm, hogy pontrúgások után is eredményesek tudtunk lenni!

2023. január 15., vasárnap 12:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 2. FORDULÓ

HALADÁS VSE „B” – KŐSZEGI LÓRÁNT FC 2-3 (2-2)

HALADÁS VSE U-15 „B”: Thész Barnabás – Kajcsos Dániel, Horváth Ádám, Tóth Gábor, Varga Jenő, Horváth Áron, Horváth Ákos, Horváth Balázs

Gólszerzőnk: Horváth Ádám 2 (5’, 32’)

Pálmay Tamás: „A csapat óriási akarattal, végig küzdve az utolsó percekig nyitottá tette a találkozót, és csak minimális különbségű vereséget szenvedett el a vendégektől”

2023. január 15., vasárnap 11:00

VAS MEGYEI FIÚ FUTSAL U-15 11. FORDULÓ

HALADÁS VSE „A” – Táplán SE 10-1 (5-1)

HALADÁS VSE U-15 „A”: Bognár Botond – Molnár Ákos, Paukovits Márton, Vessző Botond, Molnár Ábel, Naisz Ádám, Szekér Milán, Dömötör József, Kovács Marcell

Gólszerzőink: Vessző Botond 4 (6’, 12’, 33’, 62’), Molnár Ákos 2 (20’, 44’), Paukovits Márton 2 (25’, 39’), Szekér Milán (48’), Naisz Ádám (70’)

Pálmay Tamás: „A fiatalok maradéktalanul végrehajtották az edzésen gyakoroltakat, nagyon jó szellemben, agresszíven játszva nyertek fölényesen a listavezető ellen”

U11

Keret: Dömötör Marcell, Vajda Olivér, Ványi Csaba, Kovács Lara, Novák Barnabás, Kalmár Kornél, Mendel Viktor, Szimcsák Áron, Kruczler Péter, Porpáczy Barnabás, Győri Barnabás, Horváth Donát, Mendel Mátyás, Novák Benett

Edzők: Pálmay Tamás, Vas Ádám

Vas Megyei Fiú Futsal Rájátszás U-11 "A" csoport 1. forduló

Haladás VSE – SZOMBATHELYI FOCISULI L.E. „A” 3-9 (0-6)

Gólszerzőink: Kalmár Kornél (30’), Novák Barnabás (36’), Porpáczy Barnabás (40’)

Haladás VSE – FOCI FC „A” 2-1 (0-0)

Gólszerzőink: Mendel Viktor (32’), Kalmár Kornél (40’)

SÁRVÁR FC U-11 – Haladás VSE 3-2 (1-1)

Gólszerzőnk: Kalmár Kornél 2 (4’, 21’)

Haladás VSE – KŐSZEGI LÓRÁNT FC „A” 3-9 (2-3)

Gólszerzőink: Novák Barnabás 2 (9’, 32’), Kalmár Kornél (16’)

Pálmay Tamás:Megilletődötten kezdtük a küzdelmeket, egy félidő előnyt adva a Focisulinak, majd nagyjából rendeztük a sorokat, de látni kell, hogy ami a csoportküzdelmeken elég volt, az most már kevés a jobb játékerőt képviselő csapatok ellen