Másodosztályú futsalosaink 10–3-ra győzték le otthonában az Asterix SC Érd együttesét az év utolsó megmérettetésén. Luiggi Longo háromszor, Sipos Gergő és Kiss Patrik két ízben talált be; Vidák Balázs, Dobos Dávid és Dobány Patrick pedig egy-egy góllal járult hozzá a magabiztos sikerhez.

Az NB II.-es bajnokság 7. fordulójának mérkőzését pótoltuk az Asterix SC Érd otthonában.

Sziffer András:Meggyőzően kezdtünk, letámadtuk a hazaiakat, akik nem tudtak kibontakozn. Hatékonyan támadtunk, nagy fölényben játszottunk, ami találatokban is megmutatkozott, így a félidőt kapott gól nélkül abszolváltuk, és alakítottunk ki jelentős előnyt (0-6). A második játékrészben a koncentrációnk egy kicsit alábbhagyott, amit a védekezésünk sínylett meg, ekkor már a hazaiaknak is sikerült betalálniuk. Azonban mi is tovább növeltük góljaink számát, így egy sok találatot hozó mérkőzésen, magabiztos játékkal növeltük pontjaink számát, ami jelenleg a harmadik pozíciót jelenti számunkra a tabellán. Fontos mérkőzés volt, hiszen a felső-házba kerülésért nagy a harc, így ennek tudatában léptünk pályára, ami látszott a játékunkon is, esélyt sem adtunk a hazaiaknak. Gratulálok mindenkinek a magabiztos győzelemhez és a mutatott játékhoz is!”

2024 első mérkőzésére január 12-én, pénteken 20 órakor kerül sor a Haladás Sportcsarnokban, ellenfelünk a Dunaújváros együttese lesz.

2023. december 21., csütörtök 17:30

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 7. forduló

Asterix SC Érd – Haladás VSE II. 3–10 (0–8)

Asterix SC Érd: Pétervári János – Soóky Rómeó, Sperka László, Borka Bálint, Szabó Koppány, Szarvas Dávid, Biri Patrik, Zsuppán Donát, Pleva Ádám, Végh Bálint, Szili Domonkos

Edző: Godány Balázs

Haladás VSE II.: Gyimesi Máté – Kiss Patrik, Luiggi Longo, Sipos Gergő, Körmendy Gábor, Győrfy Balázs, Vidák Balázs, Dobos Dávid, Sodics Ádám, Kárász Noel, Dobány Patrick

Edző: Sziffer András

Gólszerzők: Szili Domonkos (28’), Szarvas Dávid (30’), Sperka László (36’) ill., Sipos Gergő 2 (7’, 33’), Luiggi Longo 3 (10’, 11’, 29’), Sodics Ádám (12’), Kiss Patrik 2 (13’, 14’), Dobány Patrick (28’), Vidák Balázs (39’)