Ifjú futballistáink közül U17-es, U16-os, U14-es és U12-es legénységünk is győzelemmel hagyta el a pályát soros mérkőzésén. U19-es, U15-ös és U13-as csapataink pedig nagy küzdelemben maradtak alul aktuális riválisukkal szemben.

U19

2024. április 13., szombat 11:00

MLSZ Országos U19 Alap 17. forduló

KTE LA – Szombathelyi Haladás VSE 2–0 (2–0)

Szombathelyi Haladás VSE: Molnár Tamás – Bakucz Bende, Wágner Áron, Szentkirályi Gergő, Szemes Bálint (Vizi Kornél 80’), Tompek Levente, Likerecz Botond, Vígh Botond, Hende Máté (Hosszú András 71’), Bíró Dávid (Radványi Gergő 71’), Büki Milán, Zugonics Máté

Edzők: Tóth Péter, Szenczi Bence

„A meccs elején egy pontrúgásból megszerezte ellenfelünk a vezetést, és ezt követően sajnos a 16. percben már 2–0 volt a hazaiak javára. A folytatásban átvettük a mérkőzés irányítását, helyzeteket is kidolgoztunk, de sajnos azok rendre kimaradtak. A szünet után szintén kezünkben volt az irányítás, pár indítás kivételével egy térfélen folyt a játék, a vendéglátók nem dolgoztak ki komolyabb lehetőségeket. A mezőnyfölényünk nem párosult találattal, a kecskemétiek kétszer is a gólvonalról tisztáztak. A srácok főleg a második félidőben nagyot küzdöttek, de sajnos pont nélkül távoztak Kecskemétről. Hajrá, Hali!” – értékelt Tóth Péter és Szenczi Bence.

U17

2024. április 13., szombat 12:00

MLSZ Regionális U17 Kiemelt Nyugat 20. forduló

Szombathelyi Haladás VSE – Kaposvári Rákóczi 1–0 (0–0)

Szombathelyi Haladás VSE: Balogh Barnabás – Lajos Dávid, Magyar Szabolcs, Győre Noel, Kiss Levente, Szabó Kevin, Macoun Bence, Pál Levente, Zugonics Mátyás, Horváth Dániel, Kolozsvári Ákos (László Csaba 88’)

Edző: Nagy Sándor

Gólszerzőnk: Horváth Dániel (53’)

Hat játékosunk hiányzott különböző okok miatt. Aki pályára lépett, mindent megtett a győzelemért. Nem a szezon legjobb játéka volt, de a hozzáállás és az akarat nagyon rendben volt. Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Köszönöm a srácoknak, nagyon értékes győzelem volt. Hajrá, Hali!” – fogalmazott Nagy Sándor.

U16

2024. április 13., szombat 14:00

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Nyugat 20. forduló

Szombathelyi Haladás VSE – Goldball FC 10–1 (5–0)

Szombathelyi Haladás VSE: Dihen Levente – Hujber Dominik, Tóth-Szatmári Zétény (Bokor Zalán 46’), Andor Áron, Öhlhorn Csongor (Vecsera Balázs 46’), Németh Nándor (Marton Olivér 63’), Halmosi Roland, Neczpál Milán (Horváth Benjamin 63’), Haág Benjámin (Kumánovich Kristóf 63’), Hári Kevin, Horváth Áron

Edző: Petrovics Balázs

Gólszerzőink: Hári Kevin 2 (12’, 55’), Haág Benjámin 2 (18’, 52’), Hujber Dominik (27’), Andor Áron (32’), Tóth-Szatmári Zétény (45’), Kumánovich Kristóf (76’), Vecsera Balázs (78’), Marton Olivér (90’)

U15

2024. április 13., szombat 16:00

MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat 20. forduló

Szombathelyi Haladás VSE – II. Kerület UFC 0–1 (0–0)

Szombathelyi Haladás VSE: Andor Olivér – Erdélyi Lorenzó, Kránitz Balázs, Kápolnási Botond, Tasnádi Zsombor, Papp Áron, Bázsa-Csuszi Kristóf (Jákói Zsolt 75’), Churchward Samuel, Víg-Tamás Csanád, Hende Mátyás (Csutorás Mátyás 55’), ), Nagy-Foki Bence, Horváth Rámiró, Zsoldos Szebasztián, Kovács Marcell

Edzők: Iszak Gábor, Somfalvi Péter

„Kiegyenlített első félidő után a másodikban inkább az ellenfél volt kezdeményezőbb, ez azonban csak szögletekben, pontrúgásokban mutatkozott meg. Majd a vége előtt tíz perccel vezetést szerzett a vendégcsapat. Ezután mindent elkövettünk az egyenlítés érdekében, átszerveztük a csapatot, és két alkalommal is megvolt a ziccerünk, de ezekkel nem tudtunk élni. A mai nap több játékosunkon is a fásultság, fáradtság jelei mutatkoztak, nem voltunk elég frissek, kevés helyzetet alakítottunk ki, gól nélkül pedig nehéz nyerni. Hajrá, Hali!” – összegezte a tapasztalatokat Iszak Gábor és Somfalvi Péter.

U14

2024. április 10., szerda 16:00

MLSZ regionális U14 alap Északnyugati csoport „Felső-ház” 8. forduló

Szombathelyi Haladás VSE – DANA Győrújfalu SE 7–0 (2–0)

Szombathelyi Haladás VSE: Major András – Szekér Bence (Kovács Olivér 66’), Horváth Milán, Churchward Samuel, Horváth Ágoston (Jákói Zsolt 41’), Kápolnási Botond, Papp Áron, Horváth-Barton Milán (Vörös Áron 74’), Dinnyés Dominik, Kránitz Barnabás (Horváth-Sipőcz Barnabás 53’), Hende Mátyás (Jankó Bulcsú 66’)

Edzők: Neczpál Gábor, Németh Zoltán

Gólszerzőink: Horváth Milán 2 (65’, 79’), Kránitz Barnabás (22’), Dinnyés Dominik (40’), Hende Mátyás (51’), Papp Áron (52’), Churchward Samuel (73’)

„A felső-ház második körének első mérkőzésén teljesen a védekezésre berendezkedett Győrújfalu érkezett hozzánk. Az első félidőben kevésszer tudtunk ellenfelünk mögé kerülni, de egy szép akciót és egy átlövést követően kétgólos előnnyel mentünk a szünetre. A fordulást követően még nagyobb nyomást helyeztünk a vendégekre, és további öt gólt sikerült szereznünk. Hajrá, Hali! – mondta el a találkozó után Neczpál Gábor és Németh Zoltán.

U13

2024. április 13., szombat 11:30

MLSZ Regionális U13 alap Nyugati csoport 19. forduló

Balatonfüredi USC – Szombathelyi Haladás VSE 3–2 (0–0)

Szombathelyi Haladás VSE: Major András – Farkas Gábor, Pungor Bence, Molnár Martin, Horváth-Wagner Péter, Szijjártó Levente, Desics Botond, Hérincs Bence, Jankó Bulcsú (Simon Márton 61’)

Edzők: Péter Ábrahám

Gólszerzőink: Pungor Bence (28’), Hérincs Bence (48’)

„Egy sajnálatos sérülés és egy utolsó pillanatban történt lemondás miatt minimális létszámmal érkeztünk a mérkőzésre. A meccs első periódusában többet kezdeményezett a Balatonfüred, átlövésekkel próbálkoztak eredménytelenül. A labdakihozatalunk akadozott, nem volt folyamatos játék. Egy gyors ellentámadás végén Pungor Bulcsú szép találatával megszereztük a vezetést. Folyamatos nyomás alatt volt a kapunk, egyenlíteni is tudott ellenfelünk. Ezt követően Hérincs Bence egy kontra befejezéseként ismét vezetést szerzett. A meleg és a forró műfű megnehezítette a dolgunkat, nem tudtunk megfelelően frissíteni a csapaton, így a mérkőzés végére elfogytunk erőben, ezt ki is használta riválisunk. Minden csapatrész nagyon odatette magát, küzdésből jelesre vizsgáztak a srácok, így emelt fővel jöhettek le a pályáról. Az egész csapat jobbulást kíván Korn Dominiknak, várunk vissza Dodó! Hajrá, Hali!” – mondta Péter Ábrahám.

U12

MLSZ Regionális U12 alap Nyugati csoport 19. forduló

Balatonfüred USC – Szombathelyi Haladás VSE 1–5 (0–0)

Szombathelyi Haladás VSE: Varga Ákos – Vincze Áron (Szenczi Dávid 21’), Horváth-Szabados Olivér, Lakics Roland, Pál Martin, Doktorics Máté, Zakits Erik, Busai Balázs, Kollmann Máté, Kiszler Benedek, Szovák Noel

Gólszerzőink: Szenczi Dávid (34’), Doktorics Máté (54’), Lakics Roland (55’), Zakits Erik (59’), Horváth-Szabados Olivér (67’)

„A hosszú utazás mellett a forró időjárással is meg kellett küzdeniük a gyerekeknek. Ez meg is látszódott, hiszen az első két negyedben rengeteg pontatlansággal játszottunk, így az ellenfél egy hibánkat kihasználva vezetést is szerzett. A harmadik etapban megtaláltuk a megfelelő tempót, és ez a gólokban is megmutatkozott. Nem játszottunk jól, de sikerült így is megszerezni a győzelmet. Gratulálok a csapatnak!  Hajrá, Hali! – értékelt Péter Ábrahám.