Megyei I. osztályú futballistáink Csepregen arattak 5–1-es győzelmet a bajnokság harmadik fordulójában. Az első játékrészben nem kaptunk gólt, ellenben négyszer is betaláltunk Szenczi Bence, Ferencz Zoltán, Szőts Máté és Péter Ábrahám révén; majd a második félidőben Tóth Márton góljával zárult a mérkőzés. U19-eseink vendégszereplése a találkozó 17. percében félbeszakadt a rossz időjárási körülmények miatt.

A Megyei I. osztályú bajnokság 3. fordulójában az újonc Csepregi SE vendégeként léptünk pályára.

„Egy nagyon jó első félidő után egy kritikán aluli második játékrészt produkáltunk. Az elsőben végig dominálva, rengeteg helyzetet kialakítva sokkal nagyobb előnnyel is fordulhattunk volna. Támadásban szinte hibátlan játékot nyújtottunk, a védekezésben voltak kisebb elcsúszások, de a visszatámadásainkból szerzett labdák mennyisége, és az abból való játék kimondottan tetszett. Erre lehoztunk egy olyan második 45 percet, ami értékelhetetlen. Szinte teljesen átfordult a csapat gondolkodásmódja, ezáltal játékunk szervezetlenné, tanácstalanná és nézhetetlenné vált. Az egyének egója és arroganciája viszont túlzott mértékben emelkedett, ami számomra elfogadhatatlan. Még így is volt 3-4 ziccerünk, amit ezen a szinten viszont illene kihasználni! Bár ez sem javított volna a játékképünkön. Ma ismét egy nagyarányú, akár két számjegyű győzelmet is arathattunk volna. Az első félidőben nem volt gyenge pontja a csapatnak, így mindenkit ki tudnék emelni. A másodikban viszont nem volt olyan, akit ki lehetne emelni. Ha az első játékrészben látottakat nyújtjuk a továbbiakban, akkor nagyon szép őszünk lehet, ha a második etapban nyújtott teljesítmény fordul elő többször, akkor viszont elég szürke is lehet. Az első félidőben nyújtott teljesítményért és a győzelemért viszont dicséret is illeti a játékosokat! Az rendben volt, a többiből pedig tanulunk!!!” - értékelt a mérkőzést követően Szenczi Imre

A következő fordulóban a Vasvár együttesét fogadjuk szeptember 3-án 16 óra 30 perckor a Haladás Sportkomplexumban.

VAS MEGYEI I. OSZTÁLY 3. FORDULÓ

2022. augusztus 28. 17:30 – Csepreg Sportpálya

Csepregi SE – Haladás VSE-Zanati SE 1-5 (0-4)

Csepregi SE: Jakatics József, Tájmel Márk, Kossuth Domonkos, Nika Márton, Simon Krisztián, Nagy Dániel, Pócza András (Steiner Christopher 66’), Nika Benedek, Merk Milán, Lukács József (Kossuth Kornél 76’), Németh Olivér (Takács Kevin 66’), Farkas Bálint, Kótai József, Jancsó Zsolt

Haladás VSE-Zanati SE: Horváth Bendegúz – Buzás László (Zugonics Máté 62’), Szőts Máté (Simon Levente 56’), Varga Csaba, Kovács Bálint, Pap Márton (Németh Gábor 81’), Ferencz Zoltán, Szenczi Bence, Tóth Márton, Péter Ábrahám, Sály Péter (Koósz Raul 56’), Kamondi Péter, Baumgartner Bálint, Pataki Botond

Vezetőedző: Szenczi Imre

Gólszerzők: Simon Krisztián (69’), ill. Szenczi Bence (9’), Ferencz Zoltán (28’), Szőts Máté (39’), Péter Ábrahám (43’), Tóth Márton (86’)