Felnőtt labdarúgóink gólparádéval hengereltek a Sárvár ellen a Haladás Sportkomplexumban. Ferencz Zoltán öt bombával nyújtott felejthetetlen alakítást, Pap Márton és Szenczi Bence kétszer is betalált, valamint Buzás László és Tóth Márton is kivette részét a 11–1-es győzelemből. U19-es együttesünk szintén magabiztosan, 10–3-ra múlta felül a sárváriak korosztályos gárdáját. Cser Rudolf és Kiss Zoltán háromszor, Likerecz Botond és Fekete Kornél pedig kétszer vette be ellenfelünk kapuját.

A Megyei I. osztályú bajnokság 2. fordulójában az előző szezon bajnokát, a Sárvár FC-t fogadták futballistáink a Haladás Sportkomplexumban. Ellenfelünk kerete átalakult, a mieink ellenben saját játékukra koncentrálva, nem kevesebb mint 11 góllal szolgálták ki szurkolóinkat.

„Álmosan, totyogósan kezdtünk, amire az első negyedórában többször is fel kellett hívni a figyelmét a csapatnak. Ennek ellenére az ivószünetre 2-0 állt az eredményjelzőn, mindkét találat átlövésből született. Ezt követően elkezdődött az örömfoci, óriási előnyre tettünk szert a szünetig. A félidőben több cserét is végrehajthattunk, így jöhettek a fiatalok, illetve, akik eddig kevesebb lehetőséget kaptak. A 67. percben Koósz Raul személyében egy újabb újoncot is avattunk. Ebben a játékrészben kevesebbszer találtunk be, – bár a helyzeteink megvoltak rá – de a játékunk talán még tetszetősebb volt, mint az első 45 percben. Sokkal jobb volt az ellenfél térfelén zajló játékunk, a pozíciók elosztása, az abból való bontások mind ültek. A befejezésekbe csúszott némi hiba, de 11 rúgott gólnál azért sokat nem elégedetlenkedhetek. A mai napon egy meggyengült bajnokcsapatot láttunk vendégül, akiknek egy fikarcnyi esélyt nem adtunk a pontszerzésre. Az első 20 percet leszámítva kitűnő egyéni és nagyszerű csapatteljesítményt nyújtottak a srácok. Ferencz Zoli extra teljesítménnyel és öt szenzációs góljával a mezőny fölé nőtt. (Bár a Tokaji Dávid szépítő találata is nagyon tetszetős volt.) Ezen a mérkőzésen maradéktalanul teljesítettük alapvető célunkat, hogy szórakoztassunk és élvezzük, amit csinálunk! Gratulálok a csapat minden játékosának!” - értékelt a mérkőzést követően Szenczi Imre

A következő fordulóban az újonc Csepregi SE vendégeként lépünk pályára augusztus 28-án 17 óra 30 perckor.

VAS MEGYEI I. OSZTÁLY 2. FORDULÓ

Haladás VSE-Zanati SE – Sárvár FC 11-1 (7-0)

Haladás VSE-Zanati SE: Horváth Bendegúz (Kamondi Péter 46’) – Buzás László (Simon Levente 46’), Szőts Máté (Hende Máté 46’), Varga Csaba (Koósz Raul 67’), Kovács Bálint, Pap Márton (Németh Gábor 60’), Ferencz Zoltán, Szenczi Bence, Tóth Márton, Péter Ábrahám, Sály Péter, Baumgartner Bálint, Pataki Botond

Vezetőedző: Szenczi Imre

Sárvár FC: Viganó Márió (Dénes Lóránd 79’) – Toldi Kevin, Németh Ádám (Németh Bence 46’), Fülöp Kristóf, Sinka András, Szemes Bence, Takács Péter (Károlyi Levente 71’), Fider Ádám, Czirók Dávid (Szakos Márk 46’), Tokaji Dávid (Szabó Mátyás 79’)

Vezetőedző: Nagy Dániel

Gólszerzők: Buzás László (18’), Ferencz Zoltán 5 (22’, 25’, 64’, 67’, 79’), Szenczi Bence 2 (30’,81’), Pap Márton 2 (39’, 41’), Tóth Márton (44’) ill., Tokaji Dávid (84’)

U19-es csapatunk kétgólos győzelemmel rajtolt, 5–3-ra kerekedett felül a CVSE-Vulkánfürdő korosztályos együttesén.

VAS MEGYEI I. OSZTÁLY U-19 2. FORDULÓ

Haladás VSE-Zanati SE – Sárvár FC 10-3 (4-1)

Haladás VSE-Zanati SE: Kántor György – Cser Rudolf, Németh Marcell (Malomsoki Milán 46’), Kiss Zoltán, Likerecz Botond, Éder Bence (Spitzer Ákos 46’), Zugonics Máté (Kiss Patrik 46’), Baán Máté, Fekete Kornél, Stefanich Gábor, Sátori András

Edző: Márkus Gábor

Gólszerzőink: Likerecz Botond 2 (14’, 62’), Fekete Kornél 2 (17’, 66’), Cser Rudolf 3 (19’, 28’, 73’), Kiss Zoltán 3 (47’, 75’, 89’)